Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Královna Alžběta viděla po dvou letech Meghan Markle s princem Harrym. Jejich návštěva všechny překvapila

Info ikona
Harry a Meghan

Návštěva to byla sice krátká, ale všechny překvapila! Zdá se tak, že královna Alžběta se uchyluje do soukromí a všichni se o ni starají s maximální péčí. Královně je úctyhodných 95 let!

Poprvé od března 2020, kdy se princ Harry a Meghan Markle rozloučili se svými životy vyšších královských rodin, měli oba před odletem do Nizozemska společnou návštěvu za královnou Alžbětou. Časopis People hlásí, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu strávili nějaký čas s královnou na hradě Windsor na cestě na Invictus Games v Haagu.

Shledání po dvou letech

Ačkoli je to poprvé, co se dvojice setkala s královnou od té doby, co se usadili v Kalifornii, Harry navštívil samostatně Spojené království. V dubnu 2021 se vrátil domů na pohřeb svého dědečka prince Philipa. Později toho léta odhalil sochu princezny Diany po boku svého staršího bratra prince Williama.

Jedná se o speciální událost

Začátkem tohoto týdne královská rodina potvrdila, že Meghan a Harry se zúčastní Invictus Games 2020, které byly kvůli pandemii koronaviru dvakrát odloženy. Hry mají pro Sussexy zvláštní význam. Harry sloužil nejen v armádě, ale hry v roce 2017, které se konaly v Torontu, znamenaly první oficiální společné vystoupení dua. Meghan se také zúčastnila her 2018 v Sydney, těsně poté, co s Harrym oznámili, že čekají svého prvního syna Archieho.

Zdroj: People

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.