Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Královna Alžběta viděla po dvou letech Meghan Markle s princem Harrym. Jejich návštěva všechny překvapila

Info ikona
Harry a Meghan

Návštěva to byla sice krátká, ale všechny překvapila! Zdá se tak, že královna Alžběta se uchyluje do soukromí a všichni se o ni starají s maximální péčí. Královně je úctyhodných 95 let!

Poprvé od března 2020, kdy se princ Harry a Meghan Markle rozloučili se svými životy vyšších královských rodin, měli oba před odletem do Nizozemska společnou návštěvu za královnou Alžbětou. Časopis People hlásí, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu strávili nějaký čas s královnou na hradě Windsor na cestě na Invictus Games v Haagu.

Shledání po dvou letech

Ačkoli je to poprvé, co se dvojice setkala s královnou od té doby, co se usadili v Kalifornii, Harry navštívil samostatně Spojené království. V dubnu 2021 se vrátil domů na pohřeb svého dědečka prince Philipa. Později toho léta odhalil sochu princezny Diany po boku svého staršího bratra prince Williama.

Tereza Ramba se svlékání nebojí. Na nejnovější fotce z dovolené ukázala zadeček

svetzeny.cz

Jedná se o speciální událost

Začátkem tohoto týdne královská rodina potvrdila, že Meghan a Harry se zúčastní Invictus Games 2020, které byly kvůli pandemii koronaviru dvakrát odloženy. Hry mají pro Sussexy zvláštní význam. Harry sloužil nejen v armádě, ale hry v roce 2017, které se konaly v Torontu, znamenaly první oficiální společné vystoupení dua. Meghan se také zúčastnila her 2018 v Sydney, těsně poté, co s Harrym oznámili, že čekají svého prvního syna Archieho.

Zdroj: People