Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton šokovala svým výrokem: Dítě by ještě chtěla, William je proti

Info ikona
Midletton

"William se vždycky bojí, že se setkám s malými dětmi a budu taky po jednom toužit," přiznala vévodkyně z Cambridge.

Kate Middleton v minulosti naznačila, že ona a princ William už neplánují mít další děti, ale to nezabránilo královské dvojici, aby se nedostala do „zamyšlení“ nad dalším potomkem.

Malé děti jsou pro Williama rizikem

První den své sólo královské cesty v Dánsku v úterý se Kate setkala s rodiči a jejich dětmi během návštěvy Kodaňské univerzity. Byla po ruce, aby se učila od předních světových výzkumníků provozujících Kodaňský projekt duševního zdraví kojenců, jehož cílem je podporovat duševní pohodu a vztahy mezi kojenci a jejich rodiči. 

Kate, která je matkou prince George, princezny Charlotte a prince Louise udělala z raného dětství jeden z klíčových zájmů své královské práce. A neustálá přítomnost dětí se stala pracovním rizikem!

"Velmi mě ta myšlenka láká," přiznala Kate během výletu. "William se vždycky bojí, že se sejdu s malými dětmi. Přijdu domů a řeknu: 'Pojďme si udělat další."

 

William vtipkoval o vyhlídce, že Kate bude chtít další dítě již minulý měsíc během návštěvy v Lancashiru. 

Při fotografování s některými rodinami se pár setkal s Trudi a Alastairem Barrie a jejich dcerou Anastasií. Kate držela holčičku, když pózovali na fotografii, což vyvolalo v přihlížejících nutkání poukázat na to, jak to Kate sluší s miminkem. A to přimělo prince Williama, aby vtipkoval: "Nedávejte mé ženě žádné myšlenky do hlavy!"

Když Kate předala dítě zpět rodičům, William zavtipkoval: "Neber ji s sebou."

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.