Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalá jako Meghan Markle: Kráska prozradila, co jí každý den, aby měla dokonalou figuru

Info ikona
Meghan Markle

Zajímá vás, co končí na jídelním stole Meghan Markle? Odhalíme vám její oblíbená zdravá jídla, a také ta nezdravá, která miluje!

Meghan Markle má silnou lásku k dobrému jídlu. Jak to víme? Na jedné straně proto, že v letech 2014 až 2017 vedla svůj vlastní lifestylový blog „The Tig“ (založený podle jejího oblíbeného červeného vína Tignanello z Toskánska) a pravidelně tam sdílela recepty. Na druhou stranu, protože její preference v jídle už z ní byly získány v různých rozhovorech. Jaké je tedy oblíbené jídlo manželky prince Harryho k snídani, obědu a večeři?

Snídaně

Meghan nastartuje metabolismus teplou citrónovou vodou. V rozhovoru také řekla lifestylové bloggerce Atheně Calderone (vede blog Eye Swoon), že ráda začíná den s miskou acai nebo zeleným džusem. V hotelu si ale také ráda objedná avokádový toast se sázenými vejci. Také má zálusk na ovesné vločky a vychutnává si je jako kaši s mandlovým nebo sójovým mlékem, plátky banánu a agávovým sirupem.

 

Oběd

K obědu má Meghan na stole obvykle lehké vegetariánské jídlo. Jak uvádí British Express, čtyřicátnice ráda připravuje zeleninovou quinou – quinou jednoduše uvaří podle návodu na obalu a na pánvi orestuje cibuli a česnek. Pak přidá zeleninu, kterou má po ruce (vhodná je cuketa, paprika, lilek atd.) a okoření speciální směsí koření, kterou používala její matka Doria, když byla Meghan ještě dítě. Nakonec to celé dochutí čerstvými bylinkami a chilli.

Večeře

A co bude Meghan k večeři? Zatímco během dospívání byla jídla všeho druhu (např. hamburgery, nebo isekanou) běžnou součástí jejího života, nyní je jejím oblíbeným jídlem smažené kuře (možná si pamatujete, že podle zpráv z médií ji princ Harry požádal o ruku, když připravovala smaženého kuře). Meghan řekla lifestylovému webu goodhousekeeping.com: "Nic není tak chutné a působivé jako dokonalé smažené kuře. Dokonce ho nosím na večírky a hodně jsem se díky němu spřátelila s řadou lidí."

Mimochodem: I když je jídelníček Meghan Markle velmi vyvážený a zdravý, i ona má přirozeně slabost pro "jídlo na dobrou náladu". Meghan například neumí říct ne hranolkám a kolena se jí podlomí s typickým americkým jídlem Mac'n'Cheese (sýrové těstoviny). Pokud však použije již hotovou verzi, ráda ji okoření mraženým hráškem.

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.