Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná a sebevědomá po porodu? Žádný problém!

Trápí vás povolené břicho po porodu nebo povislá a neforemná prsa? Prohlížíte se v zrcadle a vzpomínáte na křivky svého těla před otěhotněním? Už nemusíte jenom snít! Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám navrátí ztracené sebevědomí a dobrý pocit z vašeho těla. Mommy Makeover v MEDICOM Clinic je to pravé pro vás!

Mateřství je bezesporu jedna z nejkrásnějších věcí v životě ženy, nicméně s naším tělem pořádně zatočí. Není ale třeba házet flintu do žita. V MEDICOM Clinic Vám pomohou cítit se ve svém těle opět dobře. Provádí zde sérii zákroků pro maminky Mommy Makeover, která se zaměřuje na úpravu prsou a břicha. Inspirovat se můžete z příběhu paní Barbory (35), která se rozhodla pro tuto změnu a rozhodně jí nelituje!

Styděla jsem se za sebe

Barbora (35) přiznává, že nebyla roky spokojená se svým tělem. “Hlavně s břichem, které se po třetím porodu nezatáhlo. Vypadala jsem, jako bych byla stále těhotná. Každý den jsem přemýšlela, co si obleču, aby to nebylo vidět. Zlom nastal ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že se na sebe každý den dívám do zrcadla s nechutí. V ten moment jsem se rozhodla podstoupit plastickou operaci,” vysvětluje. Asi každý pocítí nejistotu a hledá sílu se rozhodnout a udělat první krok. Na internetu se dozvíte spoustu základních informací, ovšem nic se nevyrovná radě odborníka na osobní konzultaci. “Na první konzultaci jsem jela velmi nervozní. Styděla jsem se za sebe. Nebylo mi příjemné se ukazovat. Říkala jsem si, co si o mě pan doktor pomyslí, co mi řekne. Když jsem ale vstoupila na kliniku MEDICOM Clinic, pomalu ze mě veškerý stres opadával. Slečny recepční i sestřičky byly velmi milé a v ordinaci jsem se cítila už vyloženě dobře, bez pocitu studu. S panem doktorem Petrem Pachmanem jsme všechno probrali. Doporučil mi sérii zákroků, aby byl výsledek co nejlepší. Plastickou operaci jsem plánovala hlavně kvůli břichu. Nakonec jsme se domluvili na abdominoplastice břicha, laserové liposukci boků SlimLipo a na modelaci poprsí,” vypráví Barbora. 

Abdominoplastika a slzy štěstí

Pro Barboru bylo břicho zásadní partie, s kterou chtěla něco udělat. Tři měsíce trvalo než podstoupila všechny zákroky, na kterých se dohodla s lékařem. „U paní Barbory jsem nejprve provedl kompletní modelaci prsou bez použití silikonových implantátů, jelikož objem jejich prsou byl dostatečný a výsledek je takto přirozenější. Poté podstoupila kompletní abdominoplastiku, kterou jsem pro výraznější zeštíhlení pasu zkombinoval se SlimLipo liposukci boků,“ dodává MUDr. Petr Pachman. Pro psychiku člověka je rovněž důležitá komfortní zóna a příjemné prostředí během zákroků. Na klinice Medicom Barboře nescházelo absolutně nic. “Sympatické a ochotné sestřičky se o mě staraly v krásném pokoji. Celé prostředí kliniky na mě působilo velice příjemně. Po operacích jsem dodržovala klidový režim, a to hlavně díky manželovi, který se staral o domácnost a děti. Necítila jsem téměř žádné bolesti. Dokonce jsem si myslela, že to bude daleko horší. Po celou dobu rekonvalescence ve mně převládala spokojenost a radost z výsledku,” říká Barbora a dodává: “Hlavně po abdominoplastice jsem si užívala, že už „to” tam není, že jsem celá nová a konečně budu spokojená a šťastná žena. Když jsem se poprvé uviděla, vyhrkly mi slzy štěstí a radosti. Před operací jsem se na sebe dívala s nechutí. Teď se sama přistihnu, jak se jdu jen tak podívat do zrcadla, protože jsem opravdu krásná.”

Změnilo se tělo, ale i partnerský život

Po operacích se leccos změnilo. Hlavně moje sebevědomí, které předtím nebylo ideální. Začala jsem si více věřit. Neschovávám se už do volného oblečení. Nezatínám neustále břicho. V létě můžu chodit bez podprsenky. Těším se, že se konečně dostanu k vodě a nebudu se za sebe muset stydět. I partnerský život je teď úplně jiný, protože jsem se přestala ukrývat do plandavého oblečení. Mé okolí si také všimlo, jak jsem spokojená a šťastná. Blízcí, kteří o zákroku věděli, mou novou postavu chválí,” těší se Barbora a jedním dechem dodává: “O dalším vylepšení do budoucna určitě přemýšlím. Pokud bych si měla znovu vybrat kliniku, nebudu ani na vteřinu váhat a zvolím opět MEDICOM Clinic. Všem ostatním ženám chci také vzkázat, že žijeme jen jednou. Nestojí za to se trápit kvůli tomu, jak vypadáme. Prvotní krok je konzultace, kde vám pan doktor všechno důkladně vysvětlí. Není se čeho bát. Pak už následuje jen cesta za vysněným tělem!”

Fotografie PŘED a PO proměně
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška