Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která nikdy nesmíte zneužívat: Býk je bohem pomsty, Štír vám nikdy neodpustí

Než se rozhodnete někoho zneužít, ověřte si, jestli dotyčný nepatří k následujícím třem znamením. Ty si totiž vůbec nic nenechají líbit a jakékoliv bezpráví by se velmi rychle otočilo proti vám. A jak může potom vypadat ta spravedlivá odplata? Jedna rada je ale společná pro všechna tři znamení: těmto zrozencům nikdy neukazujte zbytečně svoje slabiny. Nikdy!

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Blíženci sbližují lidi, Váhy touží po spravedlnosti

Také si pokládáte věčnou otázku: “Jaký je smysl života?”. Ať už chcete vědět, jaký je ten váš smysl, proč jste tady nebo hledáte hluboké odpovědi, nejrůznější teorie a přesvědčení, které jsou známé napříč kulturami. Hledání smyslu je přirozeně zakořeněno v naší přirozenosti. Už od dávných dob se lidé zabývali těmito otázkami. Smysl života můžete odhalit například podle astrologie. Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Rak

Zdánlivě mírumilovné znamení, které svou dobrotou, kterou vyzařuje a často i samo nabízí, doslova láká různé parazitické existence. Když je požádáte, mohou se přetrhnout, jsou věrnými posluchači, ale běda, když postupně zjistí, že jejich dobrota je zneužívána. Na rozdíl od Ryb, které na sobě často nechají dříví štípat až do svého sebezničení, Raci budí jen na první pohled ten dobrácký rybí dojem. Ve skutečnosti v nich dříme moudrá bytost, která se umí kousavě ozvat, když je to třeba. Můžete si pak být jisti, že se o sobě dozvíte, ach bože, pravdu! Raci většinou nechodí kolem horké kaše a když se cítí zneužíváni, naplno to poví a postaví se k tomu. Čekejte čistou upřímnost a pevný postoj, kterým si právě vás už nepustí k tělu.

Ideální je Rakovi dávat na oplátku to, co vám dává. Nemusí to být věcné dary, ale přívětivé, upřímné přátelství a humor, který je právě každému Rakovi vlastní, určitě ocení. Nic na světě si totiž necení víc než upřímné přátelství a důvěru, ve které se nikdy nezklamou. 

I to je pak důvod, že často vycítí neupřímné chování na dálku a jsou více obezřetní.

Tibetský horoskop: Jste statečný Tygr nebo empatická Ovce? Odhalte své znamení na základě roku narození

Tibetský horoskop je způsob astrologického systému, který vychází z tibetského kalendáře a astrologie. Stejně jako v západní astrologii se i v tibetském horoskopu lidé řadí do různých znamení na základě data narození.
svetzeny.cz

Štír

Tady zapracuje karma velmi rychle a kdo se jednou dostane Štírům pod kůži, ten tam zůstane. Faktem bohužel je, že tam si už nic neodpracujete a neodčiníte, ani kdybyste zlaté prase danému člověku přinesli. Štíři jsou asi nejtvrdohlavější v neměnnosti svého názoru na někoho, kdo  jim jednou ublížil. Jednou ublížíš, navždy ublížíš. To je jejich motto. Na druhou stranu je třeba říci, že toto znamení je patrně tím, které inspiruje všechny filmy o pomstychtivých zhrzených milenkách, protože tito lidé vůbec nemají problém oplatit viníkovi stejnou mincí a ještě často něco navíc přidat. A to vše s pocitem, že právě vykonali spravedlnost.

Naštvat si Štíra znamená vyhlásit si s ním válku, která může být zákeřná a hlavně nekonečná. Jeho pomsta skutečně pak míří tam, kde to bolí.

Na druhou stranu, když Štír k vám pocítí důvěru a jeho očekávání nikdy nezklamete, máte v něm opravdu oddaného přítele, který je schopen vidět do vaší duše, dobře poradit a dát takové úhly pohledu, kterých sami v chaosu všedních dnů nejste schopni.

4 znamení zvěrokruhu, která přináší smůlu v lásce

Snad každý někdy zažil nepříjemný rozchod, hádku nebo neopětování citů. Smůla v lásce není nic neobvyklého. Než najdete toho pravého, může to chvíli trvat. Vztah ovlivňuje spousta signálů a mimo jiné i znamení zvěrokruhu a jeho vlastnosti. Některá znamení spolu dobře vycházejí, jiná se zase nemohou vzájemně snést. Jaká znamení vám mohou přinést jen smůlu v lásce?
svetzeny.cz

Býk

Překvapivě klidné znamení s dobrým srdcem se stává bohem pomsty ve chvíli, kdy mu někdo šlápne na kuří oko. Problém je, že někteří Býci jsou tak plni vlastních frustrací, které nikdy nedávají najevo, že zejména lidé z širšího okruhu přátel vůbec netuší, kde ta kuří oka jsou. A najednou se mohou dočkat hádek, ani neví proč. Blízký okruh přátel nebo rodina u patrně ví, kam nešlapat a je tak třeba kolem Býka udržovat neustále nějaké hájené prostředí. Podle toho, jak je tato nutnost náročná, se často objeví malé i větší války. A to  nechcete. Býk, je-li v životě velmi zraněný, trpí představou, že on může vše a zjednat si pořádek právě takový, jaké ve své chaotické mysli má. Tvrdě si brání svůj názor a nebojí se naprosto ignorovat, a dokonce útočit, na city druhých, bodat do míst, která jsou i pro nejotrlejší psychické zločince tabu.

Zklidnit Býka je dosti těžké, protože vidí rudě. Důležité je nedávat mu příčiny k běsnění, protože to potom nemá logiku ani konce. A navíc si každou roztržku dobře pamatuje a hádejte, proti komu ji použije, i když by byla jeho vlastní vinou?

Na druhou stranu laskavá stránka Býků je úžasná a kdo to s nimi umí, či má štěstí na nepomstychtivý exemplář, ten zažívá po jejich boku doslova rajské časy.

Zdroj článku