Přejít k hlavnímu obsahu

Tři znamení zvěrokruhu, která vám po rozchodu udělají ze života peklo. Na ostří nože budete nejen s Býkem

A my taky přesně víme, jaké ostří ta sekera bude mít. Takže se mějte na pozoru, pokud jste se právě s některým z těchto znamení rozešli, nebo s ním máte dlouhodobé spory a uvažujete, že už toho máte dost a uděláte za tím vším tlustou čáru. Tato tři znamení tlusté čáry nedělají jen tak: Nebo dokonce vůbec.

Býk

Býk má velké ego a čím víc mu ho pošramotíte, tím hůř. A vězte, že k ranám na Býčí duši stačí málo. Natrefíte-li navíc na Býka, který už dlouhodobě žije ve spiknutí celého světa proti němu, vězte, že na vás milerád hodí celou vinu světa a jen vy budete především neustálým viníkem jeho neštěstí. Vy můžete za jeho špatný život.

Velmi dobře si pamatuje, takže vám vyčte i to, co bylo 12.6.1998 v deset dopoledne. Velmi dobře si pamatuje to, co milujete, a kde jsou vaše slabiny – a ty vám vyčte. Nezapomíná, kde vám kdy udělal laskavost – za tu budete muset být vděční nastokrát a stejně to bude málo.

Býčí pomsta je odrazem ohromného vnitřního ponížení, které si Býk více či méně namlouvá a není schopen se přes něj přenést.

Nevědomky vám tak ve válce Býk ukazuje, kde se sám cítí neúspěšný.

Příběh čtenářky: “Mám, ze života peklo. Zničila mi ho tchyně,” svěřila se Aneta. Psycholožka radí, co s tím

Aneta měla s tchyní žít pod jednou střechou původně rok, aby s manželem našetřili peníze na vlastní bydlení. Už je to sedm let, tchyně jí dělá ze života peklo, dělá si z ní služku a uklízečku. Snaha přimět manžela odstěhovat se vychází vniveč, tomu se od maminky pryč nechce. Aneta už je zoufalá a uvažuje o rozvodu. Jakou radu pro ní má speciální pedagožka a terapeutka Mgr. Charlotte Benátská?
svetzeny.cz

Štír

Štíří pomsta je rafinovaná a zatímco u Býka  patrně tušíte, kudy povedou jeho jedové zuby skrz vaší duši, u Štíra nikoliv. Ten vás dokáže sladce nalákat do pasti a pak bodnout způsobem, ze kterého se vám zatočí hlava. Štíři sbírají vaši vinu a pak vám ji naservírují s plnou parádou a silou. Málokdy odpouští a pokud už jednou spustíte stavidla jejich zloby, nemůžete jim už nikdy plně věřit.

U Štíra budete mít vždy pocit, že ubližuje naprosto záměrně jen pro svou radost. Ačkoliv on to může omlouvat smyslem pro spravedlnost a tím, že si svůj trest opravdu zasloužíte. A ano, může o tom být skutečně přesvědčen, to ale nic nemění na tom, že v zákeřnosti a překvapivosti útoků válečnou sekerou jsou Štíři skutečně mistry.

Jaká jsou nejpřísnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh je ztělesněním přísnosti

Astrologie se již po staletí využívá k interpretaci osobnostních vlastností a chování na základě jednotlivých znamení zvěrokruhu. A nutno říci, že často přinejmenším charakteristiky jednotlivých znamení opravdu sedí na jejich nositele. Přečtěte si, jaká znamení jsou podle astrologů nejpřísnější a mají disciplinované povahy.
svetzeny.cz

Vodnář

Válečnou sekeru snadno vykope i Vodnář, a to především tehdy, když zjistí, že jste zradili jeho důvěru nebo zradili  povinnost, kterou má on pocit, že na svém hřbetě nesete. Právě spravedlností omlouvá své jednání a snaží se vás svým mstěním vychovat a přivést k rozumu. Patrně si odnesete připomenuty všechny příležitosti, kdy vám musel pomoci, vytáhnout vás z průšvihu, živit, šatit a nebude se štítit vám vyčíst i naprosto základní věci. Vděk je to, co budete muset prokázat a tisíckrát se omluvit, abyste znovu získali jeho důvěru. A i tak už budete napořád na černé listině.

Vodnáři mají silný smysl pro novátorství a vizionářství, což se promítá i do jejich odvrácené strany. Je téměř nemožné je přesvědčit o jiné pravdě, omluvit se jim a očistit si tak svůj štít. Největší ponížení a důvod vykopat válečnou sekeru je pro ně chvíle, kdy zradíte jejich životní cíl, své sliby a oni získají pocit, že se ve vás hluboce zmýlili. Jsou pak trpiteli, válečníky, zákeřníky i oběťmi a jsou jedněmi z těch, kteří neváhají vydírat své okolí i fingovanými nemocemi.

Zdroj článku