Přejít k hlavnímu obsahu

Pavlína Pořízková v bikinách: Neuvěříte, jak supermodelka vypadá ve svých 56 letech! Promluvila i tom, co si myslí o botoxu

Šestapadesátiletá supermodelka se v upřímném příspěvku na Instagramu zamyslela nad tlakem, kterému ženy čelí, aby během stárnutí vypadaly perfektně. Podívejte se, jak modelka ve svých 56 letech vypadá v plavkách, a také, co si myslí o botoxu a výplních!

Supermodelka Pavlína Pořízková (56) se vyjádřila ke stárnutí a mimo jiné napsala, že si chce užít stárnutí v celé své kráse, a tak se vyhnula kosmetickým injekcím, jako je botox a další zákroky plastických chirurgů. 

"Boj s věkem. Reverze stárnutí. Omlazení. Anti aging.Nic z toho není možné. Přesto, když budete hledat na internetu "stárnutí", tohle najdete: Pilulky, lektvary a cvičení, které bojují proti procesu stárnutí."

Pro drsná slova nešla daleko 

"Znáte jediný způsob, jak zastavit stárnutí? Umírat," napsala Pořízková na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

"Nechci se sebou bojovat každý den po zbytek svého života. Ale chci z toho, co jsem dostala, vytěžit maximum. Chci zářit jako jasné světlo v temných zákoutích studu, který se hromadí na ženách, které se odvážily stárnout."

"Nemohu změnit svět sama, ale pokud se cítíte jako já, na IG jsou tyto úžasné ženy, kterými se každý den nechávám inspirovat. Existuje mnoho dalších a dalších a inspirujících lidí ze všech možných důvodů, ale prozatím vybírám pouze ty, které přijímají své stárnutí a dělají ho krásným."

U příspěvku označila ženy, o kterých si myslí, že umí stárnout s grácií. A co vy, umíte? :-) 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Neobvyklé koníčky celebrit: Beyoncé má doma včely, Katy Perry sbírá vlasy celebrit. Kdo další má speciální koníčky?

Někdy možná zapomínáme, že celebrity mají kromě profesionálního života i ten soukromý. Hvězdy se čas od času v rozhovorech pochlubí, co dělají mimo herecká plátna a koncertní pódia. A můžeme vám zaručit, že u některých koníčků celebrit, vám zůstane rozum stát.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

Říká se, že muži jsou z Marsu a pokud i tihle krasavci, tak je Mars opravdu krásná planeta. Podívejte se na 10 nejkrásnějších mužů, kteří okouzlili milion žen po celém světě.
svetzeny.cz