Promotion
Promotion
Promotion

Pavlína Pořízková v bikinách: Neuvěříte, jak supermodelka vypadá ve svých 56 letech! Promluvila i tom, co si myslí o botoxu

Promotion
Promotion

Supermodelka Pavlína Pořízková (56) se vyjádřila ke stárnutí a mimo jiné napsala, že si chce užít stárnutí v celé své kráse, a tak se vyhnula kosmetickým injekcím, jako je botox a další zákroky plastických chirurgů. 

"Boj s věkem. Reverze stárnutí. Omlazení. Anti aging.Nic z toho není možné. Přesto, když budete hledat na internetu "stárnutí", tohle najdete: Pilulky, lektvary a cvičení, které bojují proti procesu stárnutí."

Pro drsná slova nešla daleko 

"Znáte jediný způsob, jak zastavit stárnutí? Umírat," napsala Pořízková na svém Instagramu.

 

"Nechci se sebou bojovat každý den po zbytek svého života. Ale chci z toho, co jsem dostala, vytěžit maximum. Chci zářit jako jasné světlo v temných zákoutích studu, který se hromadí na ženách, které se odvážily stárnout."

"Nemohu změnit svět sama, ale pokud se cítíte jako já, na IG jsou tyto úžasné ženy, kterými se každý den nechávám inspirovat. Existuje mnoho dalších a dalších a inspirujících lidí ze všech možných důvodů, ale prozatím vybírám pouze ty, které přijímají své stárnutí a dělají ho krásným."

U příspěvku označila ženy, o kterých si myslí, že umí stárnout s grácií. A co vy, umíte? :-) 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion