Přejít k hlavnímu obsahu

Tereza Brodská bez příkras. Ukázala se před a po zásahu vizážistky. Herečka vypadá úchvatně

Herečka Tereza Brodská (54) šla doslova s kůží na trh. Ukázala se, jak vypadá poté, co ji nalíčí, a aby svým fanouškům předvedla rozdíl, vyfotila se i před tím. Nutno podotknout, že Tereza vypadá naprosto bezvadně na obou fotkách!

Tereza Brodská se toho nebojí. Na svůj Instagram přidala fotografii, kde se ukázala ještě předtím, než vizážista dokončil svou práci. Herečka se nedočkala žádných negativních reakcí, ba právě naopak! Fanoušci se rovněž shodli na tom, že mít po ruce vizážistku by nebylo na škodu!

Chci ten obličej, píše Brodská

Tereza fotku okomentovala vtipně slovy „před a po zásahu“, rovněž označila vizážistku, která za její proměnou stojí. Ach ten make-up! Mohla bys Milado, prosím, u mě bydlet??? Že bys mně po ránu vždycky udělala ten “obličej”…. Prosííím, napsala.

Mohlo by se vám líbit

Britney Spears pózovala nahá na pláži, kde nebyla sama. Synové se za ni stydí

Britney Spears už zjevně neví, jak by zaujala, tak využívá své tělo. Fanoušci tvrdí, že tím ukazuje svoji nezávislost a svobodu. Ať tak, či tak, na nejnovějších fotkách se ukázala zcela nahá a pózovala na pláži, která rozhodně není nudistická.
svetzeny.cz

Fanoušci tleskají za odvahu

Fanoušci ocenili, že v době filtrů a retuší se herečka ukazuje tak, jak vypadá doopravdy a někteří jí zalichotili, že vypadá krásně i bez make-upu. Komentář u fotky zanechala i Tereza Bebarová, která napsala: „Miladu do každé rodiny!“

Milada je jméno vizážistky, která stojí za proměnou Terezy Brodské. Nutno podotknout, že i změna účesu, kterou udělala relativně nedávno jí neuvěřitelně sluší. Tereza jednoduše umí „stárnout“ s grácií!

Zdroj článku