Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Nejlepší jarní účesy pro řídké vlasy. Vyzkoušejte ofinu nebo prodloužené mikádo

Info ikona
účesy jaro 2022

Chtěli byste na jaře nový střih a větší objem pro vaše řídké vlasy? Zde je několik krásných účesů, s kterými rozhodně uděláte dojem!

Ženy s řídkými vlasy často sní o plnější hřívě. Pro skvělý vzhled však nemusíte být vždy přirozeně obdařena objemnou hřívou. Se správným střihem a stylingem mohou tenké vlasy vypadat stejně působivě jako ty husté. Pokud stále hledáte nový účes na jaro, najdete zde několik krásných inspirací.

1. Mikádo po bradu

Čím kratší vlasy, tím větší objem! Proto je střih po bradu ideální pro tenké vlasy. Ale nebojte se: I přes krátkost tohoto účesu není nouze o různé stylingové možnosti. Mikádo po bradu můžete nosit s pěšinkou na straně nebo uprostřed. Navíc vypadá skvěle v hladkém i vlnitém vzhledu. Tip: Pokud jste opravdu odvážní, můžete se rozhodnout i pro stylovou ofinu.

2. Ofina

Dlouhé tenké vlasy mohou také během chvilky získat objem s ofinou. Úžasně orámuje obličej a tím opticky poskytuje větší plnost. Pokud vaše hříva není dostatečně objemná, můžete si pomoci kulmou a vykouzlit v délkách jemné vlny.

3. Pixie střih

Pokud jste letos na jaře opravdu odvážná nebo toužíte po radikální změně, můžete pro své řídké vlasy zvolit i trendy pixie střih. Krátký sestřih automaticky dodá jednotlivým pramenům větší plnost. Navíc není nutná žádná velká úprava vlasů a v teplých jarních a letních dnech se nemusíte potit a naoak si užívat hravost tohoto účesu.

4. Jemnější střih

Aby se vytvořil větší objem, tenké vlasy nemusí být vždy krátké. Pokud se nechcete rozloučit se svou dlouhou hřívou, můžete také dodat vlasům větší dynamiku jemným střihem. K tomu se vlasy ostříhají "natupo" a do délek se zapracují velmi mírné prostřihy.

5. Prodloužené mikádo

Nemůžete se rozhodnout mezi krátkými a dlouhými vlasy, ale přesto chcete objemný sestřih? Pak je pro vás prodloužené mikádo tou správnou volbou. Protože ať už ho stříháte rovně nebo ve vrstvách, účes je ideální pro větší objem a plnost.

Zdroj: Vogue USA, Elle UK

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.