Přejít k hlavnímu obsahu

Šestý vlastňák v bráně! Salákovi čekají další dítě: Neuvěřitelná náhoda v datumech

Hokejový brankář Alexander Salák (36) a manželka Michaela (32) mají co slavit! Bude jich zase o jednoho víc. Známý hokejový pár, který nedávno postihlo hojně diskutované zemětřesení ohledně Salákovy návštěvy striptýzového baru, oznámil radostnou novinu na sociálních sítích.

„Rádi bychom vám prozradili naše jedno velké malé tajemství... Není na světě nic víc než láska, bez ní není život a bez ní by se taky už za pár týdnů nenarodil malý zázrak, který z nás udělá šestinásobné rodiče,“ objevilo se na profilu manželky hokejisty.

Mohlo by se vám líbit

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

Zatímco Agáta Hanychová (37) odpočítává poslední dny do narození Rozárky, kterou počala jen po pár týdnů trvajícím vztahu s mediálním guru Jaromírem Soukupem (53), Sara Sandeva (25) si vyzvedává těhotenský průkaz. Podle všeho má mít úspěšně za sebou první trimestr. Mie Prachařové (5) tak letos přibydou sourozenci hned dva.
svetzeny.cz

Čím víc dětí, tím víc Adidas?

Salákovi mají černý pásek v rodičovství. Početná rodina už totiž čítá pět dětí - Fredericka (11), Sebastiana (9), Beatrice Annu (6), Charlotte Miu (7) a Benjamina Huga (2). Zda další miminko vyrovná řady v zastoupení chlapců, či doplní dámskou přesilovku už pár ví, ale tajemství si zatím nechává pro sebe.

Podle vyjádření Míši bylo miminko v plánu, jen prý přišlo rychleji, než pár předpokládal. „Miminko bylo plánované, ale ne tak rychle. Opět jsme zapomněli a nevěřili tomu, že naše děti vznikají na jeden jediný pokus,“ uvedla pro Expres.

Děti nový přírůstek do rodiny vítají s otevřenou náručí a aktuálně se prý zapojují do výběru jména. To bude v každém případě dvouslovné, jako je tomu u Salákových zvykem.

Mohlo by se vám líbit

Herečka Mahulena Bočanová ukázala, jak dospěla její dcera. Od rozkošného dítěte po překrásnou slečnu

Herečka Mahulena Bočanová (55) oslavila se svojí milovanou dcerou 21. narozeniny. Z Marinky je dospělá a krásná slečna a Mahulena si čas s ní opravdu užívá. Momentálně jsou na dovolené na Kypru.
svetzeny.cz

Náhoda dat

Pozoruhodná jsou i data, která si miminko vybralo pro zahájení své „činnosti“ na světě!  „Naše malé překvapení vzniklo na Sašovy narozeniny a termín porodu má na moje narozeniny! Tohle není náhoda. Ta naše láska musí být něco mezi nebem a zemí. Ne že bych to nevěděla,“ popsala Michaela také v jednom z příspěvků.

 

 

Zdroj článku