Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Mahulena Bočanová ukázala, jak dospěla její dcera. Od rozkošného dítěte po překrásnou slečnu

Herečka Mahulena Bočanová (55) oslavila se svojí milovanou dcerou 21. narozeniny. Z Marinky je dospělá a krásná slečna a Mahulena si čas s ní opravdu užívá. Momentálně jsou na dovolené na Kypru.

Herečka Mahulena Bočanová (55) oslavila se svojí milovanou dcerou 21. narozeniny. Z Marinky je dospělá a krásná slečna a Mahulena si čas s ní opravdu užívá. Momentálně jsou na dovolené na Kypru.

Společná fotka je jako zázrak, říká Mahulena

Herečka Mahulena Bočanová mluví o zázraku, a to protože se jí podařilo vyfotit si s dcerou Márinkou společné selfie. „Stal se zázrak! Máme společnou fotku a čumí do foťáku. Pusy z Kypru,“ napsala. Fotka se líbila i Dagmar Havlové nebo Markétě Hrubešové.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Márinka je dcerou Mahuleny Bočanové a producenta Viktora Mráze, který byl hereččiným manželem v letech 2001 až 2009. Pyšná maminka Bočanová se pochlubila fotkami, kde je Márinka dítě a sdílela i ty z jejího dospívání.

Márinka slaví narozeniny ve stejný den jako Slováčková

Řada celebrit přispěchala krásné blondýnce s plnými rty popřát a Anička Slováčková dokonce zjistila, že mají narozeniny ve stejný den! „Nekeceeej! Jsme ve stejnej den! Ať žije překrásná Mari!“ napsala populární herečka a zpěvačka. Mezi gratulantky nechyběla ani Monika Absolonová nebo Daniela Peštová. Všichni Márince přejí mnoho všechno nejlepší a shodují se, že z ní vyrostla překrásná slečna!

Mohlo by se vám líbit

Poslední příspěvek Hany Zagorové byl věnovaný Štefanu Margitovi. "Miluju tě," napsala

Nejen hudební svět zasáhla zpráva o úmrtí zpěvačky Hany Zagorové. Devítinásobná Zlatá slavice a hvězda české hudební scény zemřela v 75 letech. Její poslední vzkaz Štefanovi je neuvěřitelně dojemný.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Oslava bude v září

Čas je neúprosný a jediný potomek Mahuleny Bočanové, Márinka, dospěla před jejíma očima neuvěřitelně rychle. Oslava ji ale čeká až v září, jelikož si Bočanová s přáteli a Márinkou aktuálně užívají na dovolené na krásném Kypru. "Každoročně dělám velkou oslavu pro Mári u nás na zahradě, ale protože jsme teď na Kypru, oslava bude až po návratu v září," prozradila Mahulena pro eXtra.cz.

 

Zdroj článku