Přejít k hlavnímu obsahu

Pro dvě znamení zvěrokruhu je nový týden výhra v loterii. Gratulujeme Blížencům a Beranům

Ptáte se, která dvě znamení zvěrokruhu dostanou tento týden nálož kosmicé síly? Je to Beran a Blíženec. Ptáte se, co se bude dít? To vám prozradíme v našem článku.

Plná kosmická síla! Od 18. října budou dvě znamení zvěrokruhu přímo zasypána štěstí. Není to tak jednoduché. Ovšem stačí splnit jedinou podmínku a budou mít štěstí, které možná ani neunesou.

Konec retrográdního Merkuru předznamenává čas zhluboka se nadechnout a relaxovat pro všechna znamení zvěrokruhu. Začněte hned na začátku týdne, tedy 18. října. Dvě z nich však dostanou obzvláště bohaté dary z vesmíru. Podmínka je jenom jedna! Musíte jít ven a stýkat se s lidmi, teprve potom může štěstí opravdu udeřit.

Mohlo by se vám líbit

Zprávy, kterými dokazuje, že vás miluje. Pošle fotku, napíše dobré ráno nebo se zeptá, jak se máte

Muži jsou známí jako lenoši, pokud jde o zprávy na WhatsApp a dalších. Ovšem kromě případů, kdy jsou zamilovaní. Pak rádi ťukají do mobilu a píší určité druhy zpráv. Které? Přečtěte si je a zjistíte, zda máte po svém boku někoho, kdo vás miluje.
svetzeny.cz

BLÍŽENCI

Blíženci se v posledních týdnech cítila jako pod pokrývkou, která je oddělovala od vnějšího světa. V jejich životě nedošlo k žádným zvláštním výkyvům dolů, ale ani k žádným výkyvům nahoru. To by se mělo v předposledním říjnovém týdnu hodně změnit. Pokud teď vstanete a vydáte se do boje, rychle si všimnete, jak se vaše stará energie vrací. Vaše nově nalezené charisma funguje jako kouzlo na ostatní-a Blíženci nyní musí své štěstí chytit za pačesy. Mimochodem, největší šance na osudové setkání se skrývá v noci při úplňku 20. října ...

BERAN

Beran se v posledních týdnech cítil trochu kolísavě, což jinak tvrdé znamení zvěrokruhu připravilo o hodně sil a životní energie. Ale teď ho podporuje Mars - a to naprosto neuvěřitelně! Sebevědomí a důvěra se vracejí ve stejnou chvíli a dodávají Beranovi pořádnou dávku energie. I pro něj to nyní znamená: jděte ven, nestyďte se a užijte si to záření! Nového Berana nikdo neuvidí před televizí na gauči, ale bude zářit na všechny strany a rozdávat vesmírnou energii, která bude mít více, než potřebuje. 

Mohlo by se vám líbit

Princ William odpověděl na všechno-fanoušky zajímalo i to, jestli existují jednorožci

Mimo jiné William předvedl své jazykové znalosti a ukázal několik rodinných fotografií. Ptáte se proč? Spustil na Instagramu oblíbené "otázky a odpovědi". Fanoušci tedy měli možnost zeptat se na cokoliv, on poté vybral otázky, na které odpověděl. Co prozradil na královskou rodinu a jsou jednorožci opravdoví?
svetzeny.cz