Přejít k hlavnímu obsahu

Pro dvě znamení zvěrokruhu je nový týden výhra v loterii. Gratulujeme Blížencům a Beranům

Info ikona
Horoskop

Ptáte se, která dvě znamení zvěrokruhu dostanou tento týden nálož kosmicé síly? Je to Beran a Blíženec. Ptáte se, co se bude dít? To vám prozradíme v našem článku.

Plná kosmická síla! Od 18. října budou dvě znamení zvěrokruhu přímo zasypána štěstí. Není to tak jednoduché. Ovšem stačí splnit jedinou podmínku a budou mít štěstí, které možná ani neunesou.

Konec retrográdního Merkuru předznamenává čas zhluboka se nadechnout a relaxovat pro všechna znamení zvěrokruhu. Začněte hned na začátku týdne, tedy 18. října. Dvě z nich však dostanou obzvláště bohaté dary z vesmíru. Podmínka je jenom jedna! Musíte jít ven a stýkat se s lidmi, teprve potom může štěstí opravdu udeřit.

BLÍŽENCI

Blíženci se v posledních týdnech cítila jako pod pokrývkou, která je oddělovala od vnějšího světa. V jejich životě nedošlo k žádným zvláštním výkyvům dolů, ale ani k žádným výkyvům nahoru. To by se mělo v předposledním říjnovém týdnu hodně změnit. Pokud teď vstanete a vydáte se do boje, rychle si všimnete, jak se vaše stará energie vrací. Vaše nově nalezené charisma funguje jako kouzlo na ostatní-a Blíženci nyní musí své štěstí chytit za pačesy. Mimochodem, největší šance na osudové setkání se skrývá v noci při úplňku 20. října ...

BERAN

Beran se v posledních týdnech cítil trochu kolísavě, což jinak tvrdé znamení zvěrokruhu připravilo o hodně sil a životní energie. Ale teď ho podporuje Mars - a to naprosto neuvěřitelně! Sebevědomí a důvěra se vracejí ve stejnou chvíli a dodávají Beranovi pořádnou dávku energie. I pro něj to nyní znamená: jděte ven, nestyďte se a užijte si to záření! Nového Berana nikdo neuvidí před televizí na gauči, ale bude zářit na všechny strany a rozdávat vesmírnou energii, která bude mít více, než potřebuje. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.