Přejít k hlavnímu obsahu

Herec Jakub Štáfek o ženách: „Ženy by měly vládnout světu, chlapské ego je strašnej problém,“ říká

Herec Jakub Štáfek (32) už dávno nepatří do škatulky herců ze seriálu Ulice, ačkoli role Matěje Jordána mu nejde odpárat. Je to herec, režisér, dobrodruh a v neposlední řadě také manžel a tatínek. V nedávném rozhovoru pro Refresher.cz prozradil, jak se změnil jeho postoj k ženám a všem spadla brada.

Jakub bude podruhé otcem

Jakub Štáfek toho za svůj život stihl hodně. Netají se ovšem tím, že největší změna, která ho potkala byla ve chvíli, kdy začal jeho vztah s krásnou Dominikou. S tou se v roce 2020 zasnoubili a o dva roky později se vzali. Jakub má již s Dominikou dceru Olívii, která se páru narodila v roce 2021. Nyní je životní láska Jakuba v očekávání a pár společně přivítá druhého potomka.

Postoj k ženám se Jakubovi změnil díky Dominice

Na otázku, jestli se Jakubovi změnil vztah k ženám, když má dceru, měl oblíbený český herec jasnou odpověď. „Ten se asi nezměnil s dcerou, ten se změnil s mojí ženou. Od té doby, co jsem jí poznal, tak si myslím, že byste měly vládnout světu,“ říká rozhodně.

Mohlo by se vám líbit

Padlý anděl Meg Ryan šokovala veřejnost napuchlými tvářemi a obličejem bez mimiky. Herečka je k nepoznání

Méně je více! Meg Ryan (61) nikdy nepatřila mezi prvoplánové krasavice a právě díky svému vzhledu ‚‚holky od vedle” dostávala charakternější role a diváci ji milovali. Bohužel sláva hollywoodské hvězdy dávno povadla. Když se herečka objevila po delší době na veřejnosti, všichni zůstali v němém úžasu nad zpackanými plastikami, za nimiž bychom jen těžko hledali sympatickou blondýnku s rošťáckým úsměvem.
svetzeny.cz

Herec naznačuje, že před Dominikou měl rozhodně jiný postoj vůči ženám a je vidět, že pravá láska se pozná. Sami fanoušci proměnu Štáfka kvitují a skládají mu jednu poklonu za druhou. „Bože, ty jsi tak dozrál. Takhle hezky by to neřekl leckterý starší muž!“

Mužské ego je problém

K pomyslnému vládnutí světa Jakub dodává, že muži mají problémy s egem. „My bysme to bejt neměli, protože to naše ego je problém. Vy ho občas máte taky, ale ne do takové míry jako ho máme my. A to chlapský ego je strašnej problém. Já to vím sám a pořád s ním bojuju. Jednou za čas se ozve,“ práskl na sebe Jakub Štáfek.

Že si žen opravdu váží a tu svou miluje nadevše dokazuje věta, kterou dodává jedním dechem: „Překvapuje mě, kolik toho dokážete zvládat. No, jste hustý,“ sdílí Jakub svoje myšlenky a rozhodně si svým postojem získal mnoho plusových bodů.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon