Přejít k hlavnímu obsahu

Den matek 2023: Nejlepší dárky, které potěší každou ženu. Zkuste kosmetiku z Bali, nebo české kabelky

S blížícím se Dnem matek, který slavíme 14. května 2023, se mnoho lidí rozhoduje hledat ten nejlepší dárek, kterým by mohli svým milovaným maminkám vyjádřit svou lásku a ocenění. V naší galerii představujeme širokou škálu originálních dárků, které jistě potěší každou maminku bez ohledu na její zájmy a preference.

Hlasujte a vyberte nejkrásnějšího českého herce: Ve výběru je Prachař, Sokol i Kotek

Víte, vybrat nejkrásnějšího českého herce je vždy subjektivní záležitostí a záleží na osobních preferencích každého z nás. V českém hereckém prostředí se objevuje mnoho talentovaných a atraktivních mužů, kteří si získávají srdce diváků. Hlasujte v naší anketě a vyberte nejkrásnějšího českého herce.
svetzeny.cz

Den matek je oslavou matek a mateřství, která se slaví po celém světě. Každá země má své vlastní tradice a způsoby oslav, ale společným prvkem je projev lásky a ocenění vůči matkám. Zde je pár zajímavostí o oslavách Dne matek ve světě.

Věděli jste, že ...

Spojené státy americké jsou jednou z prvních zemí, která začala slavit Den matek. Oslavy zde započaly v 19. století a jsou spojeny s aktivismem za práva matek. Běžnými dárky jsou květiny, dárkové koše a překvapení jako snídaně do postele.

Ve Spojeném království se Den matek slaví čtvrtou neděli postní. Děti často připravují svým matkám snídani nebo jim dávají dárky jako parfémy, šperky nebo ručně vyrobené výrobky.

Hubenější stehna můžete mít do měsíce. Stačí zvolit správnou délku cvičení a zrychlit metabolismus

Není to protimluv? Jestli něco hubne na našem těle úplně nejhůř, jsou to stehna. Přesto jsme se pokusili najít ideální způsob, jak najít cestu k štíhlejším stehnům. Takovým, která budou pevná, silná a svaly na nich budete opravdu používat, čímž, světe div se, budete spalovat celkové tuky v těle. A to se vyplatí.
svetzeny.cz

V Japonsku dostanete čajové sady, v Mexiku si zatančíte

V Mexiku je Den matek velkolepou událostí. Rodiny se často scházejí na společných oslavách, které zahrnují tradiční jídla, hudbu a tance. Oblíbenými dárky jsou kytky, bonbóny a ručně vyráběné předměty.

Ve Francii se Den matek slaví poslední neděli v květnu. Rodiny se často scházejí na společných obědech a matky dostávají dárky jako parfémy, kosmetiku, šperky nebo květiny.

V Japonsku se Den matek slaví druhou neděli v květnu. Běžnými dárky jsou květiny, čajové sady, kosmetika nebo pera a tužky.

V Austrálii se Den matek slaví druhou neděli v květnu. Děti připravují svým matkám snídani nebo jim dávají dárky jako květiny, šperky nebo dárkové koše.

Nejoblíbenějšími dárky k Dni matek jsou většinou květiny, parfémy, kosmetika, šperky, dárkové koše, ručně vyrobené výrobky nebo zážitky jako wellness procedury nebo výlety.

Každá země má své vlastní zvyky a tradice, které se liší. Nicméně, společným cílem je vyjádřit lásku, vděčnost a ocenění všem matkám a oslavovat jejich roli ve světě.

Nejlepší dárky ke Dni matek

archiv firem: Zahir Cosmetics, My Wave, Mybelka, Asombroso by Osmany Laffita, Bohemica Books, Levandulové údolí

Zdroj článku