Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší jarní trendy pro plnoštíhlou postavu: Slušet vám budou průstřihy, proužky i jednobarevné outfity

Info ikona
foto

Již brzy se začne oteplovat. Jaké jsou ty nejlepší jarní trendy, které se perfektně hodí pro plnoštíhlou postavu? Slušet vám budou průstřihy, proužky i jednobarevné outfity. Správně zvolený look vás může opticky zeštíhlit, inspirujte se v naší galerii.

Nejlepší jarní trendy pro plnoštíhlou postavu

Sice jsou nyní dny ještě chladné, ale brzy se již začne oteplovat, a tak konečně odhodíme vrstvy oblečení. Jarní móda s sebou nese veselost, hravost i romantiku. Už teď tedy můžeme snít o tom, jak si zase po dlouhé době oblečeme vzdušné šaty, květované halenky, šortky a sukně. Každou sezónu ovlivňují samozřejmě i módní trendy. Ty určují, kterých kousků se na pultech obchodů objeví nejvíce. Pojďme se podívat na výběr těch nejlepších módních trendů pro plnoštíhlou postavu. Co vám bude slušet ze všeho nejvíce? Inspiraci najdete v naší fotogalerii.

Nejlepší jarní trendy pro plnoštíhlou postavu

Nejnovější trend barvy vlasů pro rok 2022: Na jaře nosíme nektarovou blond

svetzeny.cz

Sako v délce po stehna

Saka nevyjdou z módy asi nikdy, ale pro jarní sezónu 2022 platí, že jsou největším hitem jednoduché blazery bez límečku. Nosí se hlavně ve výrazných barvách. Rovněž jsou velmi módní saka, která se zavazují na mašli. Ta se hodí zejména pro ty typy postav, které mají nevýrazný pas. Tento jednoduchý minimalistický styl vám bude velmi slušet. Ideální je „rozbít“ tmavý outfit výrazně barevným sakem, to vás opticky zeštíhlí.

Průstřihy

Není pravdou, že průstřihy, které letos tolik „letí“, se hodí jen pro hubené typy postav. Naopak, velmi sexy působí i na plnoštíhlých postavách. Jen se musíte zamyslet nad svým typem postavy. Pokud máte větší bříško, nebudou vám slušet šaty s průstřihy v oblasti pasu. Ovšem velmi sexy může být například halenka s průstřihy na ramenou, která ukáže vaši kůži políbenou prvním jarním sluníčkem.

Halenky a šaty s odhalenými rameny

Občas se stane, že se určitý trend „přelije“ i do další sezóny, to je přesně případ halenek a šatů s odhalenými rameny, kterým se také někdy přezdívá „španělky“. Nenechte se odradit volánky a krajkami, tento styl se mimořádně hodí i pro plnoštíhlou postavu. Zvýrazní vaše ženské křivky.

Info ikona
 Móda

Móda: Velbloudí kabát je hitem i tohoto roku. Inspirujte se, protože sluší všem ženám v každém věku

svetzeny.cz

Proužky

Velkým trendem jsou letos i proužky. Často se dočtete, že pro plnoštíhlou postavu se hodí pouze vertikální pruhy, ale není to pravda. Záleží spíše na tom, jak budete outfit kombinovat a také na vašem typu postavy. Platí, že horizontální proužky mohou rozšiřovat, proto je vynechte v partiích, kde je to nežádoucí. Například žena s postavou typu hruška by si neměla pořizovat sukni s vodorovnými širokými pruhy. Naopak ji velmi může slušet plisovaná sukně se svislými pruhy.

Jednobarevné outfity

Letos se také budou nosit outfity sladěné do jedné barvy. Někdy se jim také říká monochromatické. Rozhodně nemusíte volit jen poněkud „smutné“ tmavé outfity. K jaru patří barvy, proto sáhněte po zářivých odstínech.


Zdroje: Who What Wear, Dani Drops, Town and Country Mag

Kila navíc nevadí: Naučte se správně oblékat s nadváhou

svetzeny.cz