Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzelná místa v Česku: Nemusíte vyrážet na hory, abyste si užili úžasnou zimu. Ubytování, která si zamilujete!

Info ikona
Panorama Golf Resort

Panorama Golf Resort

Vypadá to jako pohádka, a přesto to máme za humny. Nemusíte cestovat do zahraničí, abyste si užili úchvatný relax, objevili novou gastronomii nebo jednoduše poznali nové místo. Česko nabízí mnoho zajímavých ubytování, která si zamilujete!

Wellness Hotel Volarik

Jedinečný odpočinek v srdci Mikulova, to je kouzelný hotel, který si vás získá nejen svojí polohou, ale i službami, které nabízí. Co takhle wellness pod hvězdami? SKY wellness s výhledem na Svatý kopeček a Zámek Mikulov. Čeká vás exkluzivní saunový svět, který nabídne finskou či parní saunu a relaxační bazén, v prostorách si můžete oddychnout v relaxační zóně s výhledem na historické centrum města.

Panorama Golf Resort

Kdo by potřeboval hory, když může kousek od Prahy objevit opravdový ráj na zemi. Panorama Golf Resort je jedinečné místo pro váš odpočinek. Dopřejte si relaxační pobyt v nádherném a klidném prostředí. Všechna moderní wellness zařízení, vodní atrakce, thajské masáže a zázemí na nejvyšší úrovni jsou pro vás nachystány a čekají, aby vám zpříjemnily volné chvíle.

Chatk_A

Pokud jste milovníci glampingu, toto místo je přesně pro vás. Slovo glamping vzniklo z anglických výrazů "glamorous" a "camping" - představuje tedy spojení krásy, luxusu a kempování. Chatk_A je pro dva hosty a uchvátí každého, kdo miluje moderní design a ocení i ty sebemenší detaily. Tuto krásu najdete v Českém Švýcarsku. 

 

Nejčtenější články roku 2022: Podívejte se, jak vypadala stařenka z Titanicu nebo jak se změnil vzhled Mentalisty. Co dalšího přinesl uplynulý rok?

svetzeny.cz

Zámek Ratměřice hotel & resort

Hledáte místo, kde byste unikli shonu a ruchu velkoměsta? Chcete v poklidu relaxovat v luxusním wellness centru? Hotel Zámek Ratměřice nabízí vše nejen pro romantický pobyt na zámku, ale i sportovní vyžití. 

Treehouse Amálka

Ubytování ve větvích stromů v náruči přírody, přesto v absolutním komfortu. Ubytovací zařízení jsou od sebe vzdálena přes 200m a jsou oddělena hustým lesem a členitým terénem. Každý z treehousů je provozován jednotlivě a má svůj specifický a rozdílný charakter. Současně však toto unikátní uspořádání umožňuje pobyt skupinám až osmi osob, ve dvou samostatných treehousech. 

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Načerpejte spoustu nové energie, odpočiňte si ve výjimečných zámeckých prostorách, v luxusu nádherných pokojů, vychutnejte si i pravou vysočinskou tmu a téměř absolutní klid.

 

Vojta Kotek poprvé ukázal svého syna: Malý Hubert pózuje na fotografii s pyšnými rodiči

svetzeny.cz

HOTEL PECR WELL

Působivá architektura hotelů, luxusní ubytování, vynikající gastronomie a wellness, nabízí jedinečný zážitek pro vaše tělo a mysl. A bonus? Samozřejmě můžete vyrazit na lyžařské odpoledne a poté si užít vytoužený relax, který si zamilujete. 

 

Zdroj článku