Přejít k hlavnímu obsahu

Jak v mládí vypadala stařenka z Titanicu nebo jak se změnil vzhled Mentalisty? Takto vypadají TOP články roku 2022

Rok 2022 je nenávratně u konce a my vám přínášíme žebříček TOP článků, které vás nejvíce bavily. Podívejte se, jak dnes vypadá Krokodýl Dundee, Mentalista, nebo na životní příběh představitelky stařenky z Titanicu, která se dožila sta let. Co dalšího přinesl minulý rok?

10. Předpověď baby Vangy na rok 2023

Předpověděla toho hodně a mnoho jejích predikcí se stalo skutečností. Po přečtení předpovědi na rok 2023 vám bude jasné, že se údajně není na co těšit. I když záleží na každém z nás, čemu uvěříme. Baba Vanga sice zemřela v roce 1996, ovšem její predikce tu zůstávají s námi.

ČTĚTE: Předpověď Baby Vangy 2023

9. Scarlett Johansson v plavkách

Jedna z nejpopulárnějších hereček světa Scarlett Johansson se ukázala v plavkách na dovolené a fanoušci si její krásné tělo nemohou vynachválit. Nejde jen o nejkrásnější herečka, která získala hned několikrát titul "nejkrásnější žena planety", ale i o jednu z nejbohatších.

ČTĚTE: Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách

8. Smutný rok 2022 aneb kdo z českých hvězd nás opustil

Rok 2022 neprovázely jenom radostné chvíle, ale i momenty pné smutku. Podívejte se, kdo nás v roce 2022 opustil a odešel do hvězdného nebe. 

ČTĚTE: Odešla řada českých velikánů jako úchvatná Zagorová nebo legendární Náhlovský 

Mohlo by se vám líbit

Vojta Kotek poprvé ukázal svého syna: Malý Hubert pózuje na fotografii s pyšnými rodiči

Za pár dní oslaví Vojta Kotek (34) 35. narozeniny a do nového roku vstupuje jako ženatý muž a tatínek syna Huberta. Kromě pracovních úspěchů pro něj byl rok 2022 plný změn a životních momentů. Se svými fanoušky se nyní pochlubil fotografií, kde je milovaný syn Hubert konečně vidět.
svetzeny.cz

7. Jak dnes vypadjí herci ze seriálu Krok za krokem?

Vzpomínáte si na rodinný sitcom Krok za krokem z devadesátých let? Jeden z ikonických seriálů, plný humoru a soužití dvou rodin. Získal si popularitu nejen ve světě, ale i u nás v Česku. Podívejte se, jak vypadají hlavní hrdinové seriálu dnes a jak moc se změnily od dob vysílání.

ČTĚTE: Seriál Krok za krokem tenkrát a dnes: Podívejte se, jak se slavní herci proměnili

6. Slavné lesbičky, které dobyly svět

Zpěvačky ze skupiny t.A.T.u. byly fenoménem a jejich hity znali lidé po celém světě. Pak se po nich najednou slehla zem a vy budete překvapeni, jak dnes tyto dvě krásky vypadají!

ČTĚTE: Podívejte se, jak kdysi nevinně vyhlížející dívky vypadají dnes

5. Kvíz: Prověřte svou intuici

Vyzkoušejte si jednoduchý test určený k pověření intuice. Zjistěte, jestli dovedete dobře odhadnout situaci i vývoj budoucích událostí. 

OTESTUJTE SE: Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem?

Mohlo by se vám líbit

Hvězda S tebou mě baví svět Július Satinský bavil ostatní, sám však utápěl žal v alkoholu. Zničila ho tragická smrt ženy

Ačkoliv byl Július Satinský skvělým komikem a komediálním hercem, v životě ho potkala obrovská tragédie, která mu vzala vůli k životu. Když se mu vůle k životu zas vrátila, onemocněl rakovinou střev. Zákeřnou chorobu bohužel neporazil a před dvaceti lety nás tak tento skvělý herec opustil. Jaký byl příběh této herecké legendy?
svetzeny.cz

4. Jsou pro posměch svým fanouškům i bulváru

Hollywoodským trendem nejen mezi celebritami je už delší dobu snaha přiblížit se co nejvíce k dokonalosti. Právě tato tendence je, jak se ukazuje, ale u mnohých hvězd spíše na škodu než ku prospěchu.

ČTĚTE: Podívejte se, jak vypadají celebrity, které to přehnaly s plastikou

3. Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti

Hvězda Crocodile Dundee Paul Hogan byl spatřen asi poprvé po více než roce, když vyřizoval pochůzky ve své „zločinecké“ a „bezdomovecké“ čtvrti v Los Angeles. Alespoň tak ji on sám nazývá. Mezi nejmilejší vysloužilé herce ovšem nepatří.

ČTĚTE: Podívejte, jak dnes vypadá  slavný  Krokodýl Dundee

2. Hvězda seriálu Mentalista se změnila k nepoznání

Představitel seriálového mentalisty, který řeší kriminální případy vždycky po svém, se změnil k nepoznání. Herec Simon Baker (53) vystavil své tělo na pláži a fanoušci jsou v šoku. Podívejte se, jak slavný fešák vypadá.

ČTĚTE: Z šarmantního muže je zarostlý stařík s vráskami

1. Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa

Stařenka z filmu Titanic se vryla do paměti snad každému fanouškovi tohoto filmu. Její představitelkou je Gloria Stuart, herečka, která ve své době rozhodně patřila mezi nejkrásnější ženy světa. Jaký byl její životní příběh?

ČTĚTE: Podívejte se na hereččiny fotky z mládí 

Zdroj článku