Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají hvězdy přelomu milénia: Nicole Scherzinger a Christina Aguilera snad nestárnou

Info ikona
Downloads9.jpg

Nicole Scherzinger, Christina Aguilera, Shania Twain a další – to jsou hvězdy přelomu milénia, které jsme milovali. Jak dnes vypadají nejslavnější osobnosti této éry? Mnohé z nich snad nestárnou, jaké jsou jejich tipy pro krásu?

Jak dnes vypadají hvězdy přelomu milénia

Podívejte se na to, jak dnes vypadají hvězdy přelomu milénia. Kdo tehdy frčel? Například zpěvačka Fergie, která se proslavila účinkováním v kapele Black Eyed Peas. Na přelomu tisíciletí byl také velmi populární Jon Bon Jovi, Shania Twain, Nicole Scherzinger, Christina Aguilera, Natalie Imbruglia, Leona Lewis či Avril Lavigne a další. Jak se za ta léta změnili, si můžete prohlédnout níže.

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Mezi nimi byli i Carol Lombard či Elvis Presley. Máte je také?

Říká se, že oči typu sanpaku nosí velkou smůlu a jejich nositele čeká tragický osud. Tento charakteristický typ očí měl například Elvis Presley, který zemřel předčasně na srdeční infarkt, Carol Lomabard, která zahynula při leteckém neštěstí nebo třeba princezna Diana, která zemřela při autonehodě. Čím se tyto oči vlastně vyznačují?
svetzeny.cz

Nicole Scherzinger a Christina Aguilera snad nestárnou

O ženách ve videu se dá říct, že řada z nich snad nestárne. Například Avril Lavigne vypadá už roky stále stejně, a to i přestože zpěvačku sužuje vážná nemoc. V roce 2014 prodělala lymskou boreliózu, která ji dočasně připoutala na lůžko, a znemožnila jí pokračovat v hudební kariéře. Zpěvačka se k hudbě vrátila až v roce 2021, kdy vydala single Bite Me a oznámila, že brzy světlo světa spatří celé nové album.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Další z žen, která si zachovává svůj mladistvý vzhled, je zpěvačka Shania Twain, která ve věku 56 let vypadá naprosto božsky. Prosvětlené vlasy natočené kulmou jí ubírají roky. Jak o sebe pečuje? Pravidelně dře v posilovně, aby se udržela štíhlá. Snaží se jíst zdravě, ale nedrží žádné diety. Nedá dopustit na produkty s vitamínem C, pleťové oleje a pravidelné peelingy pleti.

Skvěle ve svém věku vypadá i Nicole Scherzinger, bývalá členka populární hudební skupiny Pussycat Dolls. Ta je dnes mnohem více známá jako porotkyně talentové show X Factor. Nedávno oslavila 44. narozeniny a zdá se, že snad nestárne. Jaký je její recept na krásu? O zpěvačce je známo, že nedá dopustit na kokosový olej, který si dokonce sama vyrábí. Potírá jím nejen obličej, ale i celé tělo. Také si zakládá na pravidelné exfoliaci, která obnovuje kůži.

Nečekaná přátelství v Hollywoodu: Meghan Markle je nejlepší přítelkyně s tenistkou Serenou Williams

Přátelství je v životě velmi důležité, s některými lidmi si vytvoříme speciální pouto, máte pocit, že se znáte roky, máte společné koníčky a funguje u vás telepatie. Zkrátka nejlepší přátelé, kterým můžete říct opravdu cokoliv, co vás napadne.
svetzeny.cz

Skvěle vypadá i 41letá velmi populární zpěvačka Christina Aguilera. Ta je známá jako „chameleon“ - ráda mění svou image. Používá k tomu zejména paruky a kostýmy. Většina fanoušků ale miluje její dlouhé blond vlasy, ke kterým se v poslední době vrátila. Zpěvačka je dnes dvojnásobnou maminkou, která je přesvědčená, že krása vychází zevnitř. Nedávno sdílela své fotografie v bikinách s popiskem, který hlásal, že se miluje taková, jaká je.

„Když jsem vstupovala do šoubyznysu, nenáviděla jsem svou hubenost. Těžko se mi dívá na fotky z rané éry mé kariéry, protože si pamatuji, jak jsem tehdy byla nejistá.“

A jaké jsou její tipy pro krásu? Nelituje toho, že v minulosti experimentovala se svými looky, ale dnes se dle slov její stylistky drží jednoduchého make-upu, jehož dominantou jsou kočičí oči s výraznou linkou doplněné o tělovou či rudou rtěnku. Vlasy nejradši nosí navlněné, dotvoří to celkový glamour look. Má ráda hutné hydratační krémy, díky kterým pokožka pleti vypadá vyplněně a mladě.
 

Zdroje: Express.co.uk, The Cut, She knows, InStyle