Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky Vaška Noida Bárty: Své štěstí nenašel u nejslavnější české zpěvačky, ani u modelky. Po dvou rozvodech ho letos čeká třetí svatba s jeho životní láskou

Info ikona
Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta je nyní s přítelkyní Eliškou Grabcovou, jsou spokojený a zamilovaný pár a mají spolu dcery Elišku a Aničku. Jak vypadal jeho dřívější milostný život?

Václav pochází z muzikální rodiny a od 17 let působil v kapelách, nyní má kapelu pod názvem BekBek Clan, vystupuje v muzikálech Jesus Christ Superstar, Carmen a Sestra v akci a také v Hudebním divadle Karlín. Které další osudové ženy potkal?

Svatba v Itálii

7. dubna 2006 se v Miláně na českém konzulátě oženil se zpěvačkou Lucií Bílou, ale jejich vztah oficiálně skončil již v září 2008. Lucie Bílá se v té době vdávala již podruhé, ale manželství skončilo také rozvodem. Rozešli se jako přátelé a zpěvačka prohlásila, že má opět témata pro své písničky.

V roce 2010 si Václav našel další krásku a tentokrát to byla modelka Eliška Bučková, se kterou začal udržovat vztah v roce 2010 do roku 2013, kdy se pár údajně opět v dobrém rozešel, přestože byli zasnoubení a měli se brzy brát. Po rozchodu s modelkou měl dva krátké románky s mladičkou studentkou a později s barmankou Nikolou.

Pořádná dávka roztomilosti: Dcerky Vaška Noida Bárty jsou k zulíbání. Malá Anička "pózovala" s květinovou čelenkou

svetzeny.cz

Druhé „ANO“ na statku

Jeho srdce si později našlo v dubnu 2013 další modelku Gabrielu Dvořákovou, se kterou oznámili rozchod před Vánoci 2013, ale jako pár to opět zkusili. V 7. července 2014 měli svatbu a Gábina v šestém měsíci těhotenství řekla své „ano“ na 600 let starém country statku nedaleko Troškových Hoštic, kde se natáčela trilogie Slunce, seno…Mají spolu dceru Terezu a v roce 2018 se rozvedli.

Má za sebou dva rozvody, přesto do toho letos půjde potřetí. V září si vezme svou přítelkyni, tanečnici Elišku Grabcovou, se kterou má dcery Elišku a Aničku. Sociální sítě zpěváka i jeho tanečnice jsou plné zamilovaných příspěvků a na střídačku informují své sledující o tom, jak se jim daří. Nedávno jeho přítelkyně Eliška zveřejnila společnou fotografii z dovolené, u které vyznala Noidovi svou lásku a v dlouhém příspěvku popsala, čeho si na něm jako na muži, otci a partnerovi váží.

Zdroje: onlyu.cz, super.cz, zena.aktualne.cz, extra.cz