Přejít k hlavnímu obsahu

Pořádná dávka roztomilosti: Dcerky Vaška Noida Bárty jsou k zulíbání. Malá Anička "pózovala" s květinovou čelenkou

Info ikona
Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta (41) si péči o své dcerky užívá naplno. Na sociálních sítích se pochlubil narozením dcery Aničky a na jeho kanále nechybí ani vtipná videa o tom, jak se snaží skloubit péči o děti a práci. Vaškova životní láska Eliška se pochlubila i profesionálními fotkami, kde si můžete miminko pořádně prohlédnout.

Víc roztomilé už to být nemohlo! Partnerka Vaška Noida Bárty sdílela fotografie, kde jsou téměř totožně vyfocené dcery Elsa v roce 2019 a nyní dcera Anička. Eliška Grabcová k fotografiím napsala: ‚‚Sestřičky… ta představa, že se jednou na ty fotky budou dívat jako dospělé a ukazovat je třeba svým dětem. No nic…jdu si užívat ještě těch pár let nevyspání, že maminku potřebují a jsou malé.’’

Vašek si užívá péči o děti na maximum

Existuje dokonalejší táta než Vašek? Minimálně se řadí mezi ty nejlepší tatínky. Svoje fanoušky umí rozněžnit fotkami, ale i pobavit vtipnými videi, kde běhá s kočárkem a kolečkem a neví, co dřív. Nutno podotknout, že fanoušci ho za jeho bezprostřednost milují!

Roztomilé fotky dcer

Partneři spolu oslavili už pět let!

Úspěšná dvojice spolu tvoří pár více než pět let. Eliška jejich společný vztah okomentovala slovy: ‚‚12 let se známe, 5 let jsme spolu, máme 2 nádherné dcery… děkuju ti za všechno lásko
❤️za to, že mě miluješ a říkáš mi, že jsem krásná, i když já osobně vidím (a občas nepoznávám) v zrcadle tu rozcuchanou zrůdičku s černými kruhy ??
❤️i když teď nepracuju, ceníš si všeho, co pro tebe a rodinu dělám ??
❤️jeden druhého si vážíme a podporujeme se
❤️jsme stvořeni jeden pro druhého
Miluju tě’’

Nám nezbývá nic jiného než šťastnému páru popřát, ať  to ještě minimální dalších 50 let drží a ukáže nám, že pravá láska existuje!