Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasové trendy, které ovládnou rok 2023: Medové a čokoládové melíry, éterická měsíční blond a další

Jaké budou největší trendy roku 2023? Na tuto otázku odpovídá vyhlášená kadeřnice Jordanna Cobella. Trendem budou melíry v medových a kakaových tónech, éterická měsíční blond i teplý kaštanový odstín. Co dalšího bude letos v kurzu?

Medové a čokoládové melíry

Jedním z velkých vlasových trendů roku 2023 budou medové melíry, které projasní vaši hřívu. Zejména budou v kurzu medové melíry, které oživí hnědé vlasy. Ty pak budou vypadat jako vyšisované od sluníčka. Zlatavé odlesky sluší zejména podzimním barevným typům.

Pokud se vám nelíbí prosvětlené vlasy, ale jste příznivcem melírů, pak je tu ještě jeden trend, který by vás mohl zaujmout – čokoládové melíry. Jsou to velmi tenké pramínky hnědé čokoládové barvy, které skvěle zvýrazní jednolitou barvu vlasů. Kadeřnice Jordanna Cobella si tento trend zamilovala.

Kakaové odlesky se směsí zlatých a krémových tónů kontrastujících s teplou čokoládovou jsou luxusním vlasovým trendem pro rok 2023. Aby obličejové rysy mých klientů vynikly, ráda přidávám po obvodu obličeje světlejší tóny koňaku nebo karamelu.
Mohlo by se vám líbit

Účesy, které sluší všem ženám všech věkových kategorií. Inspirujte se kratšími vlasy

Dlouhé vlasy jsou nesporně symbolem ženskosti. To však neznamená, že se musíte vzdávat myšlenky na změnu. Pokud koketujete již dlouhodobě s myšlenkou vaši kštici zkrátit a dodat ji nový šmrnc, inspirujte se našimi tipy. Změnu můžete udělat i na podzim a oživit tak váš outfit na sychravější měsíce!
svetzeny.cz

Kaštanový odstín

Kaštanově hnědý odstín se zlatavými až bronzovými odlesky je odstín, který bude tento rok mimořádně trendy. Stejně jako u medových melírů, i zde platí, že sluší zejména podzimním typům, rovněž však také sedne jemným jarním typům.

Pastelově růžová

V roce 2023 budou „letět“ zejména přirozené či neutrální odstíny vlasů. Výjimkou je však pastelově růžová. Ta dle kadeřnice Cobelly bude zábavným prvkem ve vlasových trendech letošního jara. Rovněž bude v kurzu bledý odstín růžové „marshmallow“. Můžete experimentovat se sytostí tónu i odlesky.

Krátký Bixie střih

Bixie – to je nový trend pro tento rok, který k nám přichází ze zahraničí. Spojuje v sobě šmrnc krátkého rozcuchu a eleganci mikáda. Vlasy končí kousek pod ušima, a ačkoliv jsou krátké, je možné si s nimi vyhrát. Můžete použít gel, a vytvořit tak nedbalý look. Případně můžete vlasy lehce navlnit kulmou, účes tak bude připomínat vlasy hollywoodských div.

Mohlo by se vám líbit

Barva roku 2023: Viva Magenta ovládne nejen svatební sezónu 2023. Inspirujte se touto pulzující barvou, ať už jde o oblečení, boty nebo květiny

Jako každý nový rok společnost Pantone Color Institute zvolí barvu roku na nadcházející sezónu. V minulém roce to byla Very Peri, po Silvestru převezme otěže nová barva roku Viva Magenta. Co si pod tímto pojmem můžete představit? Barva ovlivní všechny obchodní odvětví, a to i svatby.
svetzeny.cz

Jednolitá teplá blond jako velký trend roku 2023

Zatímco v minulých letech „frčely“ různé převážně chladné odstíny blond, melíry a balayage, letos bude velkým trendem jednolitá blond v teplém odstínu. Taková, kterou rády nosí hollywoodské hvězdy. Kadeřníci ale upozorňují, že tento trend není pro každého. Je totiž nutné, aby se tento odstín každé tři týdny oživoval, je tedy náročnější na údržbu.

Éterická měsíční blond

Jak již bylo řečeno, trendem bude jednolitá blond. Představte si jasně zářící úplněk, taková je měsíční blond, která bude letos v módě.

Tento krémový, čistý blond tón, který připomíná měsíční svit, není tak ledový jako tradiční platinová blond, protože obsahuje malé množství zlaté vetkané do vlasů.

Abyste zabránili tomu, že vlasy budou působit příliš chladně, Cobella doporučuje požádat vašeho kadeřníka, aby do barvy vlasů přidal trochu zlaté. A jako u každé světlé blond barvy vlasů je důležité, abyste se o své odbarvené vlasy starali, zejména o délky a konečky.

Vlasové trendy roku 2023
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon