Přejít k hlavnímu obsahu

Účesy, které sluší všem ženám všech věkových kategorií. Inspirujte se kratšími vlasy

Dlouhé vlasy jsou nesporně symbolem ženskosti. To však neznamená, že se musíte vzdávat myšlenky na změnu. Pokud koketujete již dlouhodobě s myšlenkou vaši kštici zkrátit a dodat ji nový šmrnc, inspirujte se našimi tipy. Změnu můžete udělat i na podzim a oživit tak váš outfit na sychravější měsíce!

5 účesů pro krátké vlasy, které podtrhnou váš podzimní outfit

Mikádo na všechny způsoby 

Hustou hřívu si přeje snad každá z nás, ale stejně tak nás většinou popadají myšlenky na její zkrácení. To nemusí být radikální, pokud si přejete zachovat dojem delších vlasů. Na délce, kterou si budete přát ponechat se předem dohodněte s vaším kadeřníkem, aby pro vás byla následná úprava co nejpříjemnější. Hitem tohoto roku i posledních let je bezkonkurenčně bob, který se dá navíc variabilně upravit na různé délky. Je také oblíbený pro svou praktičnost. Nejste-li zrovna ranní ptáče, potěší vás jeho rychlá úprava, na kterou si vystačíte v hektickém ránu i s prsty. Navíc vypadá skvěle s pěšinkou, s ofinou na stranu, uhlazený, ale také  jemně rozcuchaný. 

Pixie cut: Styl plný variací 

Máte-li oválný typ obličeje, jste zkrátka dítě štěstěny. Hodí se k vám téměř každý typ účesu, který nevyjímaje ani pixie střih. Vlasy jsou v tomto případě na krku i po stranách kratší, v horní části jsou prameny naopak delší. Prodlouženou část vlasů tak můžete uhladit i rozcuchat. Můžete se proměnit z romantické princezny v rebelku! Pokud očekáváte od účesu variabilitu a být každý den jiná, pak s tímto typem střihu rozhodně nepochybíte. 

Mohlo by se vám líbit

Zdrcený Leoš Mareš se omlouvá fanouškům. Manželka Monika je proti. Aféra vznikla kvůli jednomu komentáři

Moderátor Leoš Mareš (46) dnes ráno překvapil své fanoušky, když sdílel dojemné video, kde se ospravedlňuje. Fanoušci v čele s manželkou Monikou se ovšem shodují na tom, že omlouvat by se mu měla spíše dotyčná slečna, která otázku položila. Co se stalo?
svetzeny.cz

Podzim na punk

Toužíte po změně, která bude doslova na punk? Souzníte s Pink a dalšími rebelkami, které se neostýchají ani účesu s vyholenou hlavou? Pokud máte oválný nebo čtvercový typ obličeje, nemusíte se změny rozhodně obávat. Účes sluší i jemnějším typům, kterým dodá na přirozeném looku rebelky. 

Buzz cut, pokud toužíte po radikální změně 

Tomu se říká změna od podlahy! Pokud preferujete kratší střihy, může být pro vás tento typ střihu dalším stupněm jak váš look o něco oživit. Úprava vlasů vám navíc nezabere žádný čas. Jak ráno vstanete, tak můžete odejít. Vyhnout by se mu měly dámy s kulatějším obličejem, kterým by tento styl účesu spíše nelichotivě zvýrazňoval plnější tváře nebo vysoké čelo.

Mohlo by se vám líbit

Proč je bob oblíbeným letním účesem? Ušetříte čas se stylingem!

Dlouhé vlasy jsou přece jen jedním ze symbolů ženskosti. Přece jen ale každá občas při návštěvě u kadeřníka koketujeme se změnou. Bob účes je příjemným kompromisem, jak si stále zachovat delší účes. Svět ženy vybral inspiraci, po které se nebudete ani vy bát říct svému vlasovému stylistovi o pár centimetrů zkrácení!
svetzeny.cz

Sestřih “na Jardu Jágra”

Účes, který byl v devadesátých letech natolik příznačný pro nejednoho muže. Nechyběl mezi nimi ani nejslavnější hokejista Jaromír Jágr. Dle něj dostala tato úprava vlasů i pojmenování. Dnes se však vrací zpět do kurzu, a to rovnou v ženském provedení! Účesu se také přezdívá mullet a out s ním rozhodně nebudete. Na červený koberec ho totiž dostala i Miley Cyrus, které není cizí žádná nestandardní módní kreace. Bude slušet ženám se srdcovým nebo čtvercovým typem obličeje. 

Máte vysněný typ účesu, který byste chtěly vyzkoušet? Které slavné osobnosti vás inspirovaly?

Zdroj článku