Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší přípravky pro poškozené vlasy

Info ikona
Kosmetika zaměřená na problémy s vlasy

V tomto článku si probereme nejrozšířenější příznaky poškozených vlasů a také vám řekneme o produktech, které pomohou tyto problémy vyřešit.

Léto je za námi, což znamená, že je čas obnovit suché, poškozené vlasy, abyste na podzim mohli okouzlit všechny lesklým a objemným účesem! Strukturu vlasů ovlivňuje mnoho vnějších faktorů: šamponování, styling, povětrnostní podmínky, UV záření atd. V tomto článku si probereme nejrozšířenější příznaky poškozených vlasů a také řekneme vám o produktech, které pomohou tyto problémy vyřešit. 

Roztřepené konečky

Ty jsou prvním příznakem poškozených vlasů. Právě konečky vlasů při fénování trpí nejvíce a získávají nejméně živin během péče. Pro ochranu a hydrataci konečků doporučujeme použít bezoplachovou péči na konečky vlasů, jako je Dove Progressive Recovery Oil Serum s keratinem a extraktem z červených řas. Bohaté složení pomáhá posílit křehké prameny, obnovit vlasy po celé délce a zabránit třepení konečků. Produkt má lehkou olejovou texturu a je určen pro aktivní obnovu poškozených oblastí vlasů. Jedná se o vynikající olej na poškozené vlasy, který odstraňuje lámavost, takže i při pravidelném horkém stylingu můžete zachovat krásu a hustotu svých vlasů!

Na webových stránkách https://makeup.cz/categorys/22811/ jsou k dostání pečující produkty v širokém sortimentu a také ta nejlepší vlasová kosmetika.

Lámavost

Pokud se vlasy při česání lámou, je to signál k tomu, abyste změnili svou péči o vlasy. Nepleťte si však lámavost s vypadáváním vlasů. Lámavost může být důsledkem špatné výživy, častého používání přístrojů pro horký styling nebo změny barvy. Fanola Tools Thermo Shied Thermal Protective Spray bude se hodit pro ty, kteří mají rádi horký styling. Produkt nejen chrání vlasy před negativním vlivem stylingových přístrojů, ale také usnadňuje samotný proces úpravy vlasů. Obsahuje aktivní složky, které obalují prameny po celé délce a tvoří neviditelnou bariéru, která neutralizuje agresivní vliv. Přípravek nezatěžuje a nelepí vlasy k sobě, takže účes si zachová krásný a upravený vzhled po dlouhou dobu. Sprej aktivně hydratuje, hloubkově vyživuje a posiluje kadeře.  

Nadměrné vypadávání

Často může být vypadávání vlasů spojeno se změnou ročního období a sezónní avitaminozou. V tom případě přijdou vhod olejové masky, které pomohou posílit vlasové kořínky. Například jednou týdně si aplikujte masku na vlasy Biovax Anti-Hair Loss Mask. Maska výrazně posiluje vlasy, díky čemuž se zlepšuje jejich stav a celkový vzhled. Vyživující složení na bázi biotinu, šťávy z aloe, jojobového oleje má hydratační, vyživující, zpevňující a regenerační vlastnosti. Aktivní složky zajišťují ochranu vlasů před škodlivými účinky vnějších faktorů a neutralizují volné radikály.

Matnost

Zdravé prameny by měly mít mírný přirozený lesk. Poškozené vlasy jsou často příliš matné, což naznačuje porušení struktury vlasů. Aby vlasy znovu vypadaly zdravě a zářivě, použijte vyživující kondicionér na vlasy. Věnujte pozornost složení s bambuckým máslem, avokádovým, kokosovým a jinými oleji. Alfaparf Illuminating Conditioner obsahuje ty nejužitečnější látky pro vlasy, jako jsou oleje, proteiny a vitamín E. To je prostě nepostradatelný přípravek pro kvalitní výživu a ochranu vlasů, který je zároveň nezatěžuje. Kondicionér pro lesk vlasů Alfaparf Illuminating Conditioner posiluje vlasy a chrání je před nepříznivými vlivy prostředí. Vlasy získávají příjemnou hebkost, pružnost, stávají se poslušnějšími a lépe se upravují.

Měření