Přejít k hlavnímu obsahu

Zatímco Lucie Vondráčková jen září a daří se jí v soukromém i pracovním životě, táta Jiří možná půjde do vězení

Dostala životní roli. Lucie Vondráčková (43) bude novou posilou nekonečného seriálu Ulice. A rozhodně ne jen v nějaké malé roličce. Radost a nadšení ale herečce trochu kazí táta Jiří (72), který byl obžalován z nabádání k trestnému činu.

Mohlo by se vám líbit

Legendární Lois Lane ze Supermana: Margot Kidder ležel svět u nohou, ale zničily ji psychické problémy

Před pěti lety zasáhla filmový svět smutná zpráva o odchodu Supermanovy lásky Margot Kidder (†69). Pro fanoušky to byl o to větší šok, když pitva prokázala, že si herečka namíchala smrtící koktejl. Psychické problémy, kterými trpěla celý život, už nezvládala.
svetzeny.cz

Kdo neprošel seriálem Ulice, jakoby nebyl. Nyní dostala velkou příležitost i Lucie a s nadšením na nabídku kývla. Po různých rolích v nepříliš úspěšných filmech se herečka a zpěvačka konečně dočkala postavy, ve které bude moci předvést své nadání. 

Máme se na co těšit

Televize Nova totiž s Vondráčkovou počítá po celou dobu natáčení devatenácté série. „Lucčina Soňa vnese mezi známé uliční postavy nový vítr a celkem razantně rozpohybuje dění kolem nich. Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ řekla Blesku Silvia Klasová, kreativní ředitelka seriálu. A na své si přijde i Lucie. Podle informací si může za natáčecí sezónu vydělat až milion korun!

Lásku našla u ‚‚kolouška”

Pracovně se tak Vondráčkové daří a i v partnerském životě je spokojená. Září po boku o dost mladšího zápasníka MMA Zdeňka Polívky (25), se kterým si vychutnává znovu nalezenou lásku plnými doušky. Vrásky na čele jí ale dělá otec Jiří, který byl na začátku července obžalován z nabádání k trestnému činu.

Mohlo by se vám líbit

Rázná reakce herečky Hany Gregorové: Promluvila o nevěře Koptíka. „Sebere si igelitku a půjde,“ prohlásila

Oblíbená herečka Hana Gregorová (70) je známá svou přímočarostí. Co na srdci, to na jazyku. Její temperament se nezapře, a tak si nebrala servítky ani když došlo na slova o nevěře jejího o 32 let mladšího partnera Ondřeje Koptíka. Co prozradila?
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hrozí mu až dva roky za mřížemi

Konkrétně se jednalo o poškození věřitele. Podle deníku Aha! měl Vondráček nabádat aktivistu Jana Šinágla (70), aby pomocí dobrovolné dražby vyvedl svůj majetek. Cílem prý bylo poškodit jeho sestru, zpěvačku Helenu Vondráčkovou (76) a zmařit placení odškodného cca 700 tisíc korun za veřejné pomluvy, kterých se Jiří dlouhodobě dopouštěl. Pokud by došlo k odsouzení, hrozí Vondráčkovi za podněcování k trestnému činu až dva roky vězení.

Zdroj článku