Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Oblečení, které vám přidává kila i roky. Zbavte se jej ještě dnes

Info ikona
Móda

Chcete vypadat mladší a štíhlejší? Pak je třeba z vašeho šatníku vyřadit kousky oblečení, které obecně přidávají roky i kila navíc. Víte, o které oblečení se jedná? Zjistěte, čeho se rozhodně vyvarovat.

Oblečení, které vám přidává kila navíc

Málokterá žena touží po tom, aby jí oblečení přidávalo kila navíc. Přesto má řada žen v šatníku kousky, které je dělají opticky větší. Často si některé z nich myslí, že stačí vyhodit všechno světlé oblečení a zahalit se do tmavých barev. To je však daleko od pravdy. Ve skutečnosti můžete pracovat s celou barevnou paletou, jen to musíte dělat chytře. Celočerných stylizací se raději vyvarujte, nepůsobí zrovna vesele. Naopak je vhodné pracovat s pestrými barvami, ty vás dovedou rozzářit a přitáhnou pozornost tam, kam potřebujete. Pro každý typ postavy se hodí jiné oblečení, zářivou barvou můžete postavu opticky tvarovat. Pokud jste opravdu velcí milovníci černé, tak alespoň vynechte neforemné outfity, které kila navíc neschovají – ba naopak.

Základ šatníku pro každou ženu všech tvarů a velikostí: Pár kousků oblečení by vám rozhodně nemělo chybět

svetzeny.cz

Obecně je dobré vědět, co se hodí k vaší postavě. Snažte se slepě nepodléhat módním trendům. Každé ženské tělo je krásné a různé typy postav vyniknou v jiných outfitech. Proto zkuste odolat impulzivním nákupům oblečení, které sice vypadá krásně na vysoké štíhlé modelce, ale vám nelichotí. Určitě mezi módními trendy najdete kousek, který vám skvěle padne a zároveň je v kurzu. Pozornost věnujte i detailům. Kupříkladu svetry s nákrčníkem rozhodně nejsou to pravé ořechové, vršek těla činí robustnějším, než ve skutečnosti je. Stejně tak zdánlivě malé drobnosti jako jsou perličky, třpytky či kamínky, mohou rozšiřovat. Pozor i na vzory, nejhorší jsou vodorovné pruhy a drobné květinky.

Jak vypadá ideální žena dle mužů: Hubené modelky u nich obvykle nemají šanci, preferují určitý typ tváře

svetzeny.cz

Outfity, které vás dělají starší

Která žena by nechtěla vypadat mladistvě? Dojem však může pokazit i špatně zvolený outfit. Výše už jsme „nakousli“ problematické neforemné tmavé outfity, které přidávají kila navíc. Pokud chcete působit mladistvým svěžím dojmem, měli byste na ně úplně zapomenout. Působí usedle, smutně a zestaršují. Výjimkou jsou kombinace s výraznými barvami, jako je například neonově růžová, limetková nebo indigo. Opatrně i s vrstvením. V této oblasti lidé často chybují, a vytvářejí tak opravdu zvláštní kombinace, které je mnohdy zestaršují. Pěkné nejsou ani outfity složené ze značkového oblečení s velkými logy, které zřejmě mají do světa křičet, kolik má jejich majitelka peněz. Ve skutečnosti takové oblečení působí akorát tak lacině a mnohdy i přidává roky navíc.

Vzory jsou velkým tématem, pokud se bavíme o mladistvém vzhledu. Pokazit se s nimi dá celkový dojem jinak povedeného outfitu. Které rozhodně nebrat? V první řadě jsou to masivní květinové a tropické potisky. Pokud už zatoužíte po nějakém takovém kousku, ať je v outfitu maximálně jeden. Pro milovnice zvířecích potisků a vzorů máme špatnou zprávu – přidávají roky navíc. Také s nimi oufit snadno překombinujete, vhodně je sladit je těžké a ne všem se to povede. V neposlední řadě si dávejte pozor na materiály. Dle stylistů se nehodí zejména lesklé a metalické látky, s jedinou výjimkou, kterou jsou večírky a taneční zábavy.

Oblečení, které vám přidává kila i roky
Zdroj článku