Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tyto tři znamení zvěrokruhu čeká nejlepší poslední červencový víkend

Info ikona
Horoskop

Poslední červencový víkend s sebou ponese brilantní sobotní úplněk (4:36) a stane se tak absolutním vrcholným obdobím pro tři znamení zvěrokruhu. Čeká vás snový víkend nebo si musíte ještě nějakou chvíli počkat?

Astrologicky nebyl červenec snadný měsíc a měl v rukávu nejednu překážku. Nyní je před námi poslední červencový víkend, kdy se v sobotu „uzavře“ měsíc a bude velký úplněk. To konečně ukončí probíhající stagnaci a inspiruje nás k tomu, abychom konečně znovu objevili nové nápady a hlavně – hned začali! Tři znamení zvěrokruhu se nyní cítí osvobozeni a budou si teplé dny užívat naplno.

Vodnář

Měsíc se nyní posouvá do Vodnáře - to dává znamení zvěrokruhu další množství energie. Vodnář tento víkend nezůstane sedět doma, chce dýchat, získávat nové zážitky a potkávat vzrušující lidi. Sám při tom přitahuje přímo perfektní podmínky pro úspěšný víkend: Svým úsilím a pozitivní energií nakazí přátele a rodinu a nakonec znovu získá víru, že vše zlé se v dobré obrátí.

Býk

Bez ohledu na to, jaké plány má Býk na poslední červencový víkend: Pravděpodobně to dopadne jinak, než bylo plánováno. Ale jakmile Býk spolkne svou nelibost nad změnou plánu, otevře oči a srdce všemu krásnému, co mu tyto dva dny přinesou, bude potěšen a hlavně – bude šťastný!

Štír

Lidé, kteří se narodili ve Štíru, se tento víkend cítí příjemně neklidní. Není divu, protože úplněk ve Vodnáři s sebou přináší velkou potřebu svobody, která se dotkne i Štíra. Úplněk dá Štírovi novou chuť do života a pošťouchne ho nečekaným směrem a negativní myšlenky, které ho zaměstnávají od začátku léta, budou pryč. Takže je čas zlomit okovy a dělat si co chcete, milí Štíři!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.