Přejít k hlavnímu obsahu

Čeká nás rok plný velkých změn! Nenechte si ujít Speciál Světa ženy Horoskopy 2019!

Následujících 365 dní pro nás bude nadmíru důležitých. Vstupujeme do zcela nové etapy, která přinese silné momenty, impulzy k osobnímu růstu i mnoho šancí na nové a velmi šťastné začátky.

Horoskopy 2019, speciál časopisu Svět ženy, je v prodeji od 5. října 2018.

Příští rok nebude procházka růžovým sadem, na druhou stranu se můžete mnohému naučit a lépe poznat sami sebe. Přečtěte si, jak vás ovlivní postavení planet Jupiter, Saturn a Neptun.

Dalších 365 dní z pohledu numerologie: Trojkový rok vás nechá zazářit zejména v práci.

Podléháte stresu? Blíženci, uvolněte jej tancem, střelci, odreagujte se u historické knihy aneb rada pro každé znamení zvěrokruhu, jak mu úspěšně odolat.

V každém z nás převažuje jeden živel. V rubrice Kdo jste zjistíte, zda jste oheň, voda, vítr nebo vzduch a jak pracovat s elementy, abyste se dopracovali k absolutní harmonii.

Poznejte svou osobní roční vibraci a zjistěte, jaké „noty“ jí dá energie roku 2019. Návod najdete v rubrice Síla čísel.

Každý z nás má okolo páteře sedm čaker, které fungují jako regulátory a rozvaděče životní síly a dechu. Prozradíme vám, jak je otevřít a přitáhnout si do života zdraví.

Víte, kde se ukrývá zdroj radosti a řešení všech životních problémů? Poznejte svoje vnitřní dítě a najdete odpověď na všechno.

Rok 2019 je plný poznání a nalezení správné životní cesty. Které události vám předpověděly hvězdy si přečtěte v podrobném výkladu vašeho znamení zvěrokruhu.

Občas se musí lásce pomoci a proč ne s pomocí hvězd? Odhalíme vám, co probudí touhu v jednotlivých znameních zvěrokruhu.

Řeč snů: Co znamená, když se vám zdá o lidech, číslech, krajinách nebo zvířatech?

Podle čínského horoskopu přichází rok zemského vepře, který završuje šedesátiletý cyklus. Je proto důležité se ohlédnout za posledními 11 lety, zhodnotit, kam jste se posunuly a začít novou éru.