Promotion
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 13.-15. listopadu: Kdy nám dle kartářky hrozí úraz a ve který den se vyplatí pozorně číst smlouvu?

Promotion
Promotion

13. listopadu – Sešli jste ze správné životní cesty

Osm pohárů
Info ikona

Kartářka Alice Cross pro dnešní den vytáhla kartu 8 pohárů. V tento den se může vaše životní pouť jevit jako složitá a nepochopitelná. Dnes vše co umíte necháváte za sebou a vzdalujete se od toho. Dnes máte chuť nechat za sebou vše, co jste vybudovali a vydat se jiným směrem z důvodu, že zatím nevidíte cestu k úspěchu. Měnit byste měli, abyste našli spokojenost, nikoliv kvůli svému pohodlí. Karta Osm pohárů také symbolizuje špatnou radu. Dnes si nenechte od nikoho mluvit do života a neposlouchejte rady druhých. Ani vy sami byste se neměli stavět do role rádce. Nevyplatí se spěchat, dnes není den vhodný pro plánování a změny. Vyčkejte na příznivější období, kdy budete moci realizovat své záměry. Na kartě vidíte, že nejpozději toto období nastane 19. listopadu, kdy nás čeká úplněk ve znamení Býka. Býk je zemské znamení, které má tendenci držet se osvědčených postupů. Opět nás navrátí na správnou cestu. Pokud dnes nemůžete uklidnit svou mysli, ponořte se do nějaké aktivity, kupříkladu si jděte zaběhat. Dnes nezapomínejte na dodržování pitného režimu.

14. listopadu – Potkala se bída s nouzí

Pět pentaklů
Info ikona

Přijde vám karta Pět pentaklů povědomá? Potom máte dobrou paměť, tuto kartu jsme tu měli dva dny zpátky. Opět se tato karta vrací, což je znamení, že si nedokážeme přiznat, že něco děláme špatně. Tentokrát byste se do toho měli více ponořit, opravdu vás nenapadá nic, co byste na sobě mohli zlepšit? Zamyslete se, pokud objevíte něco, co by stálo za změnu, pusťte se do toho. Včera bylo pozdě, přestaňte prokrastinovat. Nikdo jiný to za vás neudělá. Pokud sami nemůžete najít východisko, nestyďte se zeptat druhých. Dobře vám poradí. Karta Pět pentaklů vám pomůže najít jehlu v kupce sena. Jen co objevíte řešení, opět okusíte pocit svobody. Nakonec se ukáže, že váš problém není tak velký, jak se původně zdálo. Proto se jím nenechte zastrašit. Tato karta rovněž varuje před úrazy, dávejte si zejména pozor na to, ať se nesmeknete při chůzi.

15. listopadu – Dívejte se zpříma a držte si odstup

Páže mečů
Info ikona

Pro dnešní den byla vytažena karta Páže mečů, který je ostrý jako břitva. Dnes budete muset zapojit rozum a přemýšlet logicky. Dnes byste měli řešit praktické věci, nikoliv emocionální a vztahové záležitosti. Dnes máte šanci prokouknout falešné přátele, kteří s vámi udržují kamarádský vztah jen kvůli určitým výhodám. Přehodnoťte, zda se dál s takovými lidmi chcete vídat. Dnešek by měl být o upřímnosti. Páže mečů jako karta také souvisí se samostatností. Dnes jednáte sami za sebe, ukažte, co ve vás je. Ať už se pustíte do čehokoliv, měli byste si v této záležitosti věřit, že to zvládnete. Pokud v tento den budete podepisovat dokumenty, pozorně si je přečtěte. Pokud byste to neudělali, přinese vám to velké starosti. Dejte si čas na prostudování smluv.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion