Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší jaro 2023: Podle horoskopu čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Lvi se špatnému období nevyhnou

První měsíc nového roku je za námi, ale pro některá znamení zvěrokruhu brzy začne nejtěžší fáze roku. Zatímco rok 2023 přináší mnoho dobrých věcí pro všechna znamení zvěrokruhu, některé staví před výzvy. Zejména teď na jaře se tři znamení zvěrokruhu musí připravit na určité potíže.

Lev

Trochu smůly na jaře neznamená konec světa, milí Lvi, ale nebude to jednoduché období. Na druhou stranu rušné měsíce vás posílí a dají vám důležité lekce do budoucna. Zejména pokud jde o vztahy, nadcházející jaro obrátí všechno naruby. Během této doby je třeba důkladně pěstovat přátelství, ale také přehodnotit, protože ne každý vztah je pro vás dobrý. Právě v březnu přinesou Pluto a Saturn jasno a odhalí Lvům, komu mají věřit. To může být emocionálně velmi vyčerpávající, ale z dlouhodobého hlediska vám udělá dobře, když budete vědět, kde si ve svých vztazích stojíte.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.
svetzeny.cz

Vodnář

Vaše jaro ovládá Pluto. Planeta, která představuje zkázu, transformaci a nové začátky, zajišťuje turbulentní časy všem, kteří se narodili se znamením Vodnáře. Je možné, že Pluto a jeho následky ve vás odhalí vaši temnou stránku a donutí vás jí čelit. Může to být touha ovládat někoho jiného nebo starý strach, který děláte, že neexistuje. Bez ohledu na to, co potlačujete nebo se snažíte zoufale ovládat, letos na jaře se vám to nepodaří. Ale také dostáváte šanci to jednou provždy překonat. I když vám to bude připadat těžké, zvládnete to!

Ryby

Březen nebude jednoduchý měsíc pro nikoho narozeného ve znamení Ryb. Vliv Saturnu vede k náhlé konfrontaci s realitou. Věci, které by Ryby jinak raději ignorovaly nebo potlačovaly, se najednou stanou důležitými. Iluze, které jste si vybudovali, budou mít problém odolat změnám. Měli byste se na Saturnův vliv dívat také jako na příležitost pracovat na sobě a svých problémech. S trochou odvahy a jasným cílem můžete tuto energii šikovně využít. V dalším průběhu jara budou Ryby pravděpodobně konfrontovány s problémy ze své minulosti, ale i tyto kameny úrazu dokážou překonat. S trochou víry v sebe a svou intuicí to dokážete!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška