Přejít k hlavnímu obsahu

Temné stránky každého znamení zvěrokruhu: Býci jsou sobečtí, Střelci zase nelítostní

Každý z nás má nějaké pozitivní a negativní stránky, dohromady to tvoří lidskou bytost. Někdo si je svých negativ vědom a pracuje s nimi, jiný ji nevnímá jako něco špatného. Temné stránky osobnosti můžeme hodnotit také podle znamení.

Znamení zvěrokruhu umí posoudit mnoho. Od charakteristiky, přes budoucnost, vlastnosti, ale také temnou stránku. Temnou stránku představuj negativní aspekty všech, kteří se narodili v daném znamení. Jaké jsou ty vaše? Na co si dát pozor u svých kolegů? 

Beran

Berani mohou být v určitých chvílích sobečtí a netrpěliví, protože myslí při rozhodování jen a pouze na sebe. Jsou snadno podráždění, když vše nejde podle jejich představ. Nejsou to zrovna týmoví hráči, jsou raději sólisté, což někdy může být spíš na škodu.

Býk

Býci mají tendenci být velmi majetničtí a soustředí se především na materiální věci, ale třeba také na vztahy. Ať už s přáteli nebo s partnery. Na vztazích jsou velmi závislí a často přehnaně žárlí, protože není po jejich. Sobeckost je jejich negativní vlastnost.

Blíženci

Blíženci v sobě mají dvě osobnosti a to jim často brání v tom se pořádně rozhodnout. Jeden den se rozhodnou pro jednu odpověď a druhý den už pro jinou. To může znamenat, že toho hodně promeškají, protože se nerozhodnout včas. Jejich negativní vlastností může být to, že se neumí rozhodnout a také to, že se o věci nezajímají do hloubky.

 

Mohlo by se vám líbit

Temné vlastnosti podle horoskopu: Býci hází práci na druhé, Blíženci pomlouvají

Každý z nás má své dobré, ale i špatné vlastnosti. Některé povahové rysy jsou výsledkem genů či výchovy, za jinými stojí sluneční znamení, ve kterém jsme se narodili. Ponechme dnes stranou naše světlé stránky a podívejme se na ty temné. Většinou se je snažíme před světem ukrývat, mnohdy se za ně stydíme a tváříme se, že vlastně nejsou.. Není divu, není se čím chlubit. Čas od času ale stejně vyplavou na povrch.
svetzeny.cz

Rak

Raci jsou jedním z nejpesimističtějších znamení a často se cítí velmi iracionálně. Mají pocit, že jsou opuštěni těmi, kteří by je přece měli milovat a hlavně podporovat. Neustále se cítí zavaleni životními překážkami a výzvami a mají pocit, že je osud zkouší a nic jim nedopřeje.

Lev

Lvi jsou často až velmi posedlí obdivem druhých a neustálou chválou. Jsou přesvědčení o svých kvalitách a velmi často jsou extrémně arogantní a posedlí svými vlastními schopnostmi. Mohou být agresivní a nepřátelští, když se věci nedějí tak, jak si oni vymysleli.

Panna

Panny jsou velmi rády velmi organizované a když něco nejde tak, jak si představují, nejdou pro kritiku daleko. Tato vlastnost jim přirozeně ubírá na přátelskosti, Panny totiž kritizují kdykoliv a kohokoliv. Ale pozor, ony samy jsou dokonalé. Bylo by užitečné, kdyby se zamyslely nad tím, že nikdo není dokonalý.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejfalešnější znamení zvěrokruhu

Falešné chování se nesetkává s úspěchem a podporou a není se čemu divit. Když je někdo falešný, ve společnosti obvykle nebude oblíbený a lidé by se od něj měli raději držet dál. Můžete se na faleš podívat i skrz horoskopy. Jaké znamení je to nejfalešnější?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy jsou velmi štědré znamení a neváhají dát člověku to, co potřebuje. Jsou často těmi, kteří se snaží udělat to, co je v jejich moci. Umí být taky neuvěřitelně sobecké. Své potěšení staví na první místo a pokud se objeví něco, co moc chtějí, veškerá jejich pomoc a štědrost jde stranou.

Štír

Štíři jsou velmi impulzivní a neumí se vyrovnat se změnami, které se v jeho životě dějí. Často se je proto snaží ignorovat a popírat, což situaci nezmění. Nemají rádi, když se věci vymknou kontrole a propadají panice, když někdo z jejich přátel, které bezmezně milují, věnuje pozornost jiným věcem než oni sami.

Střelec

Střelci jsou velmi často nelítostní a mnohdy nevidí to, jak druhým ubližují. Možná je v jejich nejlepším zájmu pomoci druhým, ale nevybíravý způsob je spíše odradí. Snadno se nudí a tak bez rozmyslu často pouští lidi i věci, kteří už je nezajímají.

 

Mohlo by se vám líbit

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

Umění svádět je staré jako lidstvo samo. A pokud víte, kdy se objekt vaší touhy narodil, půjde vám to ještě o trochu lépe. Protože to, co funguje na Berana, nemusí zabírat na Blížence nebo Kozoroha.
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi jsou přehnaně citliví a mají-li pocit, že je někdo zradil, tak velmi trpí. Velmi často brečí, trápí se a jsou úzkostliví. Druzí lidé toho mohou využít a úmyslně jim ublížit, protože prostě chtějí. Často se také stává, že jim lidé ublíží aniž by to měli v úmyslu.

Vodnář

Vodnáři mohou často na druhé působit velmi nepříjemně a rezervovaně. Jsou z těch, kteří jsou sami se sebou spokojení a neváhají to dávat najevo. Myslí si, že jsou lepší než ostatní, proto by je přece všichni měli poslouchat a vzhlížet k nim. Jsou to emocionální manipulátoři.

Ryby

Ryby jsou velmi chamtivé a závistivé, koukají druhým do talíře a sami se pak užírají tím, proč druzí mají všechno a oni nic. Pro to, aby se měli lépe a dobře neudělají však nic, jsou líbí. Raději budou nadávat a závidět druhým.

 

Zdroj článku