Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční dárky podle znamení horoskopu: Co potěší štíra, střelce nebo váhy?

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nemáte ponětí, co byste letos svým blízkým měla dát pod stromeček? Je jasné, že každý je jiný a líbí se mu něco jiného. Co takhle na to jít podle povahy, která bývá do velké míry ovlivňována znamením zvěrokruhu? Inspirujte se našimi tipy, co se hodí pořídit jednotlivým znamením k Vánocům, tak abyste jim udělala skutečnou radost.

Vyhněte se stresu a přílišnému shonu během shánění dárků k Vánocům na poslední chvíli. Inspirujte se našimi tipy, čím potěšíte jednotlivá znamení horoskopu. Uvidíte, že se svým výběrem zazáříte.

Vodnář

Vodnáři jsou rozenými dobrodruhy se smyslem pro konverzaci a s hlavou v oblacích. Jakožto představitelé vzdušného znamení mívají široké pole zájmu i vědomostí. Uchvátí je proto kvalitní literatura, ale pozor, s braky ani červenou knihovnou u nich nepochodíte. Zaměřte se raději na klasiku, poezii nebo detektivní thrillery či historické dokumenty. Pokud ale máte pocit, že váš vodnář má knih už dostatek, vsaďte na skutečné zážitky. Seberte odvahu a kupte dvě letenky. Když vezmete vodnáře na prodloužený víkend do země s množstvím památek a turistických zajímavostí, nemůžete šlápnout vedle.

Ryby

Ryby jsou jedním z nejkonzervativnějších znamení zvěrokruhu. Už z tohoto důvodu je jasné, že je nepotěší žádné výstřední, křiklavé ani drahé dárky. Namísto toho se při výběru zaměřte na zajímavé a originální šperky jemného vzhledu či na svíčky a další dekorace do domácnosti. Chybu neuděláte ani krásnými rámečky na fotografie, ideálně s vloženou společnou fotografií.

Beran

Pro tvrdohlavé, energické a odvážné berany je třeba k Vánocům vybrat něco speciálního. Jedině tak je skutečně potěšíte. Co takhle třeba drahý šperk, výrazný květinový parfém nebo adrenalinový zážitek? S takovými dary nemůžete sáhnout vedle.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop pro rok 2022: V roce vodního Tygra projevíme odvahu i empatii

Co nás čeká a nemine v roce 2022? Dle čínského horoskopu bude rok vodního Tygra o nalezení odvahy i projevení empatie. Mimořádně příznivé období nastane pro Zajíce, Buvoly a Opice. Jaká budoucnost čeká na další čínská znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Býk

Praktického a stálého býka potěšíte téměř čímkoliv užitečným a nápaditým. Ale pozor. Tito fanoušci luxusu ovšem nesnáší jediné. Nepraktičnost a neužitečnost. Pravděpodobně je tedy nepotěšíte lacinou dekorací ani vonnou svíčkou. Raději dejte býkovi kvalitní spotřebič do domácnosti a poohlédněte se po špičkové elektronice. Pokud si to ovšem můžete dovolit, splňte býkovi přání a kupte mu dovolenou ve vzdálené exotické destinaci. Ale pozor, dbejte při jejím výběru také na pohodlí a luxus, na které býk nedá dopustit.

Blíženec

Svobodomyslné blížence potěší vše nevšední a netradiční. Nesnáší totiž nudu a stereotyp, která je pro ně přímo frustrující. Mají rádi hudbu, filmy, moderní technologie a literaturu. Radost jim uděláte nejen dobrou a zábavnou knihou, ale také kvalitní elektronikou, jako je třeba nový notebook či telefon nebo tablet. Uchvátí je ale i robotický vysavač, čtečka knih, lístky na koncert, do divadla nebo zajímavá dovolená nabízející mnoho nových zážitků.

Rak

Raci jsou trochu citlivější než ostatní znamení a často se dojímají. Nostalgické dárky jsou z těchto důvodů pro ně ty nejvhodnější. Rádi vyrábíte, vyšíváte, pletete, nebo třeba vyrábíte náramky? Rak tyto typy dárků dokáže skutečně ocenit. Neváhejte a vytvořte mu vlastní dárek od srdce. Nepohrdne ani krásnou dekorací či hezkým rámečkem s vaší společnou fotografií.

Lev

Lev patří mezi největší egoisty zvěrokruhu. Má rád pozornost ostatních a zakládá si na svém významném společenském postavení. V souvislosti s tím je bohužel také chamtivý a marnivý. Lva na manažerské pozici potěšíte kvalitní košilí, kravatou či hodinkami. Žádný lev nepohrdne dárky, ve kterých bude nepřehlédnutelný. Zohledněte přitom i koníčky lvího jedince. Sportovně zaměření lvi ocení nejnovější sportovní vybavení, společenští lvi zase výrazné šperky, parfém nebo nové oblečení, ve kterém zazáří. Pokud na těchto dárcích navíc bude na první pohled vidět jejich značka i vyšší cena, máte vyhráno.

Mohlo by se vám líbit

Rok 2022 nebude procházka růžovou zahradou. Váhy zažijí rok pravdy, Vodnáři budou činit životní rozhodnutí

Pro tato tři znamení zvěrokruhu plánuje nový rok malou jízdu na horské dráze. Ale nebojte se, z dlouhodobého hlediska se může ukázat vše jako pozitivní!
svetzeny.cz

Panna

Přemýšlivé a uzavřené panny potěšíte nejlépe ekologickým dárkem šetrným k přírodě. Naopak cena je jim celkem jedno. Zkuste jim udělat radost například lahví na vodu, přírodní kosmetikou či praktickou plátěnou taškou. Potěšíte je ale také jemným parfémem, zdravou sladkou pochoutkou a téměř všemi trvanlivými kvalitními věcmi s nápadem. Z větších dárků ohleduplné panny nadchne například kávovar nebo domácí pekárna na chleba.

Váhy

Váhy jsou velmi váhavé a mnohdy nevědí, co vlastně chtějí. Umí být ale zároveň také velmi elegantní a volnomyšlenkářské. Potěšíte je šperky, drahým parfémem, ale i hezkým svetrem či dobrým welness. Rozhodně se ale při výběru dárků vyhýbejte všemu kýčovitému. Pokud si s dárkem nevíte rady, láhev kvalitního šampaňského či dobrého vína je u vah sázkou na jistotu.

Štír

Záhadné štíry potěšíte například lístky do kina na film s mysteriózní či jinak netradiční tématikou. Stejně tak tyto nevyzpytatelné jedince rozesmějí veselé ponožky či další nápadité dárečky. Zabodujete i s dobrou knihou, společenskou hrou nebo tričkem, skleničkou či hrnečkem se vtipným nápisem.

Mohlo by se vám líbit

svetzeny.cz

Střelec

Pro střelce je nejdůležitější jejich svoboda a touha po dobrodružství. Většinou bývají nadšenými turisty i cestovateli. Stejně tak rádi vyhledávají adrenalinové sporty. Vsaďte na jistotu, a dejte střelci nové trekingové boty na dlouhé túry nebo další turistické či sportovní vybavení.  Radost mu uděláte i sportovní taškou nebo novým kufrem. Ale i poukazem na bunjee jumping či seskok s padákem se u střelce rozhodně trefíte do černého. Vyhněte se pouze nudným dárkům bez nápadu či nic neříkajícím a kýčovitým dekoracím, kterými štíra moc nepotěšíte.

Kozoroh

Kozorozi jsou cílevědomí a sebejistí. Mají rádi pevný řád věcí a vyznávají pravidla a pořádek. Radost jim tedy uděláte nejen oblíbenou knihou či novým knižním bestsellerem jejich oblíbeného žánru. Potěší je také přehledný diář s dostatkem místa pro poznámky, který kozorohovi nabídne přesnou a tolik potřebnou organizaci jeho vždy vytíženého rozvrhu.

Mohlo by se vám líbit

Rodinný horoskop pro rok 2022 pro každé znamení: Rodinný život Beranů a Střelců bude vzkvétat, úspěchy čekají děti Vodnářů

Velký rodinný horoskop prozradí vaši budoucnost pro rok 2022. Jak bude vypadat váš rodinný život? Zjistěte, zda v něm převládne pohoda a harmonie, nebo se musíte připravit na neklid a hádky. Které výzvy vás příští rok čekají?
svetzeny.cz