Přejít k hlavnímu obsahu

Predikce roku 2024 podle numerologie: Co přinese rok 2024 každému z nás?

S blížícím se koncem roku mnohé z nás napadá, jaký bude ten další. Také byste rádi poodhalili tajemství, která budoucnost skrývá? Pokud věříte v sílu čísel a vesmírnou energii, kterou nesou, pak by právě numerologie mohla být klíčem k odhalení tajemství vašeho osudu. Pojďme se podívat na to, co vás čeká v roce 2024 podle vašeho životního čísla.

Podle numerologie mají čísla velký význam a ovlivňují naše životy. Jde přitom nejen o datum našeho narození, ale prakticky o všechna čísla, jež nás obklopují. Základem jsou přitom čísla, jež představují proces tvoření, tedy 1 až 9. Stejně tak jako má každý z nás své životní číslo, jež se vypočítá z číslic data narození, má takové číslo i každý kalendářní rok. Energie a vibrace tohoto čísla pak působí na každého z nás trochu jinak.

Rok 2024 pod vládou osmičky

Pokud sečteme všechna čísla v letopočtu 2024, získáme číslo 8, které bude následující kalendářní rok ovlivňovat svojí energií. Osmička je nejvyšší číslo síly představující hojnost. Přeje penězům a ziskům, které ale nepřijdou zadarmo. Přesně ve smyslu rčení „bez práce nejsou koláče“. Vyplatí se proto, když zaberete a věnujete energii svým projektům a cílům. Úspěch pak může předčít vaše očekávání. Už nyní si manifestujte své záměry a sny. Osmička se brzy postará o jejich naplnění.  

Číslo osm ale také nese silné emoce, které mohou přebít racionální uvažování a selský rozum. Počítejte s tím a nenechte se vykolejit, zejména jste-li citlivější povahy.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Jak vypočítat svoje životní číslo? Určuje vaši cestu a přitom téměř každý dělá základní chybu při výpočtu

V numerologii je vaše číslo životní cesty považováno za nejdůležitější ukazatel vašeho života a je překvapivě nejjednodušším číslem v numerologické tabulce, které lze vypočítat.
svetzeny.cz

A jaký bude následující rok pro jednotlivá životní čísla?

Numerologické číslo 1 - Průkopník

Jedničky, připravte se na rok nových začátků, ať už půjde o pracovní nebo osobní rovinu. Jako rození vůdci dostanete spoustu příležitostí prosadit se a převzít otěže vašeho života pevně do rukou. Nebraňte se změnám a úspěch bude následovat.

Numerologické číslo 2 - Mírotvůrce

Následující rok vám vnese do života harmonii a mnoho příležitostí ke spolupráci s lidmi, kteří jsou vaší krevní skupinou. Posilujte své vztahy, osobní i pracovní, a zaměřte se na diplomacii. Je to rok budování pomyslných mostů a hledání rovnováhy.

Numerologické číslo 3 - Tvůrčí duše

Představte si, že rok 2024 je čisté malířské plátno, na které můžete začít malovat podle své fantazie. Do popředí se dostane vaše kreativita. Budujte si svůj život podle sebe, s lehkostí, radostí a optimismem. Budete mít sílu odhodit konvence a chovat se podle svého. Nastává váš čas zazářit!

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Jaký je váš magický dar podle data narození?

Numerologie je starobylá praxe, která se zabývá vztahem mezi čísly a lidským osudem. Jedním z nejčastějších způsobů numerologie je výpočet životního čísla, které vám může poskytnout nejen informace o vašich vlastnostech, ale také o vašem nadpřirozeném daru. Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, který magický dar byl dán do vínku vám.
svetzeny.cz

Numerologické číslo 4 - Stavitel základů

Pokud je vaše numerologické číslo 4, rok 2024 je pro vás rokem pevných základů. Zaměřte se na posilování stability, ať už půjde o kariéru nebo osobní život. Důležitá bude trpělivost, houževnatost a schopnost vzít pořádně za práci. Pak se můžete těšit na úspěch a růst.

Numerologické číslo 5 - Dobrodruh

Pro ty, kdo mají numerologické číslo 5, je rok 2024 rokem dobrodružství a objevování. Přijímejte změny a nebojte se zdravě riskovat. Buďte otevření novým příležitostem, které vám život nabídne. Do popředí se dostane vaše schopnost přizpůsobit se. Jde o vaši největší přednost, která se nyní uplatní v celé své síle.

Numerologické číslo 6 - Ošetřovatel

Šestky se v roce 2024 budou hodně zaměřovat na rodinu a domov, do popředí se dostává touha mít dobré zázemí. Posilujte svá pouta s blízkými, ale ne na úkor sebe. Pečujte o všechny, které máte rádi a nezapomínejte na posilování a vyjadřování sebelásky. Pečující energie vytvoří pozitivní vlnový efekt ve všech aspektech vašeho života.

Mohlo by se vám líbit

Velký výklad mariášových karet na rok 2024. Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Než se nadějeme, přivítáme nový rok. Zajímá vás, jaký bude a co přinese? Zeptali jsme se známé kartářky Jany Rubešové, která nám tajemství budoucnosti poodhalila ve svém výkladu.
svetzeny.cz

Numerologické číslo 7 - Hledač

Rok 2024 otvírá dveře do duchovní sféry. Bude rokem hledání a pátrání po vyšším principu. Materiální otázky jako by ustoupí do pozadí a vy se ponoříte do sebepoznávání a objevování pravdy. Důvěřujte v tomto ohledu vaší intuici. Přichází čas, kdy se spojíte se svou vnitřní moudrostí.

Numerologické číslo 8 - Úspěšný člověk

Osmička posílí vaši životní energii a přinese úspěchy a hojnost, které ale nepřijdou jen tak samy od sebe. Je důležité, abyste měli cíle a věděli, za čím jdete. Nedržte se přitom při zdi a dovolte si být opravdu ambiciózní. Pokud se pak přičiníte, můžete se těšit na to, že sklidíte, co jste zaseli. Finanční úspěch a uznání jsou na obzoru.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti stromů. Odhalí to vaše největší přednosti! V čem jste výjimeční?

Chtěli byste se dozvědět, jaké největší přednosti máte? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jeden ze šesti nabízených stromů a posléze si přečtete číslovaný výklad, který odhalí, jakými mimořádnými schopnostmi oplýváte. Překvapí vás, jak to sedí!
svetzeny.cz

Numerologické číslo 9 – Charitativní pracovník

Devítky, rok 2024 se ponese ve znamení služby druhým, a to bez nějakých očekávání, že za to něco dostanete. Procítíte soucit a touhu realizovat smysluplné projekty, které přispějí k pozitivním změnám. Vaše činy budou mít dalekosáhlý dopad a pro vás budou ve výsledku obrovským přínosem. Jen nejednejte zištně, ale s čistým srdcem a touhou zlepšit svět.

Víte, jak vypočítat své životní číslo?

Sečtěte všechny číslice svého data narození. Sčítejte tak dlouho, dokud se nedoberete čísla 1-9.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku