Přejít k hlavnímu obsahu

Nedotknutelní čeští herci: Drsňák Roden, arogantní morous Langmajer či vtipálek Prachař se kvůli svému soukromí neváhají soudit

Na plátnech kin vždy vynikají a jejich přítomnost ve filmu je zárukou diváckého úspěchu. V soukromém životě ale mnohdy nejsou jako jejich postavy a například s Karlem Rodenem byste rozhodně nechtěli sdílet dvojdomek. Stejně tak s Jiřím Langmajerem, jenž doslova trpí, když už musí vyrazit někam do společnosti, kde se mu bude dostávat zvýšené pozornosti.

Herecká branže přináší na jednu stranu radost z dobře odvedené práce, kdy je odměnou potlesk, nebo úspěch filmu u diváků. Na straně druhé znamená velkou ztrátu soukromí, protože známé osobnosti jsou neustále pod drobnohledem a je velmi těžké si žít vlastním životem. Níže uvedeným hercům se to však daří a nálepka "ten problémový", "mourous", "nafoukaný blázen" a mnoho dalších peprnějších označení je jim zcela jedno.

Ondřej Vetchý

Patří k nejobsazovanějším hercům a také k těm nejtajemnějším. Komedie, dramata, pohádky, Ondřej dokáže zahrát jakoukoliv roli a je v ní excelentní. Za což mluví mnoho hereckých ocenění. Oblíbený herec je mimo jeho nesporný talent známý také svým pomalu až odporem k fotografům. V minulosti neměl problém si s nimi ručně vyříkat, když ho fotili bez jeho svolení. Ostatně za svůj život vyzkoušel mnoho bojových sportů a postavu má i po šedesátce skvělou. Soukromý život je pro něho svatý, a pokud nemusí, z akcí, na které je pozvaný, utíká hned po úvodu. Nemá zájem se zdržovat ve společnosti, která mu nic neříká a z rozhovorů má až osypky. 

Jiří Langmajer

O cholerickém chování oblíbeného herce, jenž ztvárnil mnoho nezapomenutelných rolí, se popsaly stohy papíru. Pokud není ‚‚Langoš” dobře naladěn, se zlou se u něho potážete. Naštěstí se to nestává už tak často, jako dříve, ale Jiří stále umí pozlobit nejen produkce připravovaných snímků. Dokázal však odhodit své velké ego a sám zpětně přiznává, že se choval dost nepřístupně a arogantně. Jak se říká, za vším hledej ženu. A to platí také v Jiřího případě. Kvůli Adéle Gondíkové se herec rozhodl vyhledat odbornou pomoc. „Nebyl jsem ani zdaleka v takový psychický kondici, kterou by si ta úžasná žena po mým boku zasloužila. I když bylo rozhodnutí vyhledat pomoc nevyhnutelný, provázel ho pocit vnitřní prohry,” uvedl Langmajer pro magazín biOrganica s tím, že předtím absolutně nevěděl, jak se vyrovnat se svými vnitřními démony a utápěl se v začarovaném kruhu. 

Mohlo by se vám líbit

Románek Langmajera s Faltýnovou: Za pár týdnů měl herec šílené modelky plné zuby

Vždy patřil mezi lovce krásných žen a ani první manželství nebránilo Jiřímu Langmajerovi (57) v nezávazných románcích. Některé úlety se provalily, jiné ne, ale ani dobrodružství s modelkou Petrou Faltýnovou (45) nezůstalo pod pokličkou. Kdysi krásná brunetka se prý chovala jako šílená kudlanka a herec z vášnivého vzplanutí hodně rychle vycouval.
svetzeny.cz

Karel Roden 

Jako jednomu z mála se podařilo Rodenovi dobýt Hollywood a udělat si tam dobré jméno. Také pro české produkce je Karel hvězdou a dostat ho do svého filmu je pro ně záruka úspěchu. Charismatický herec je však velmi skoupý na rozhovory a dostat z něho kloudné slovo je až nadlidský výkon. Některá bulvární média si kdysi čas od času dovolila o Rodenově životě něco napsat a dopadlo to pro ně špatně. „Jsem introvertní člověk, který se snaží si svoje soukromí střežit. Od momentu, kdy mám rodinu, kdy se mi narodily děti, tak je to velmi těžké. Otevřu noviny a je tam fotka mého dítěte, které nemá ani pásku přes obličej,” uvedl Roden před lety u soudu, když se pustil do sporu s nejmenovaným deníkem. A ten spor nebyl jediný. Herecké eso si zkrátka nenechá vrtat do soukromí. Na druhou stranu by občas mohl trochu povolit brzdu a udělat filmu větší promo, než je jen jeho jméno v titulcích. 

Vojtěch Kotek

Když byl Vojta ještě coby puberťák objeven pro herecký svět ve filmu Snowboarďáci, neměl žádný problém vystupovat na veřejnosti. Fanynky ho milovaly a on je. A ani jeho vztahy nebyly tajemstvím. Jak ale dospíval a stával se z něho vynikající herec, postavil okolo sebe neprůstřelnou zeď. Většinu lidí tak ani nepřekvapil tajnou svatbou, kde bylo odhaleno manželčino těhotenství. Informací ze svého šťastného rodinného života vypustil Kotek velmi málo. Na rozdíl od některých svých kolegů nepotřebuje mít tisíce spoluprací, jen aby dostal vybavení například na miminko zadarmo. O co se ale herec podělil, bylo jméno syna. ‚‚Hubert I. Šman Kotek je tu s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě!” svěřil se Vojta kupodivu na sociálních sítích s tím, jak pojmenoval svého prvního potomka. 

Jakub Prachař

Oproti svým hereckým kolegům se Jakub společenským událostem nevyhýbá a ani blesky fotoaparátů mu nedělají problém. Horší je to už s rozhovory, kdy až na výjimky si dělá z novinářů legraci. A kdo to nepochopí, toho si Prachař ještě více ‚‚povodí”. Svým ostrovtipem každého odbourá. Přestože Jakub pochází ze známého hereckého klanu a není snad člověka, co by neznal jeho dědečka jako Trautenberka, nesnáší, když by měla být focena jeho dcera Mia. Její maminkou je známá provokatérka Agáta Hanychová, která roztomilou holčičku s oblibou využívala při propagaci výrobků z placených spoluprací. Došlo to tak daleko, že se exmanželé několikrát potkali u soudu, z něhož nakonec vyšel Jakub vítězně a Agáta nesmí dceru fotit na sociální sítě.

Soukromí je zkrátka svaté a ne všichni dávají na odiv svou "sto x-tou" partnerku, vystavují se jak Blažena ve Slunce, seno, či se za každou cenu snaží na sebe upozornit.

Někdo to holt nepotřebuje a přesto je za hvězdu, někdo by chtěl být hvězdou a udělá pro to vše…

Herečtí sympaťáci umí všem pořádně zatopit pod kotlem
Zdroj článku