Přejít k hlavnímu obsahu

Šampión Jakub Voráček: Excelentní hokejista začal vztah se svou životní láskou dvojitou nevěrou, srdci nedokázal poručit

Na ledu byl neskutečným bojovníkem a totéž Jakub Voráček (34) předvedl, když se bláznivě zamiloval. Svou vysněnou partnerku Markétu potkal v době, kdy byli oba zadaní. Hokejista věděl, že ublíží mnoha lidem, srdci však nedokázal poručit. Začátek vztahu s krásnou zdravotní sestřičkou tak nese pachuť nevěry, ale boj o lásku se vyplatil. Jakub nemůže být šťastnější a přítelkyni by snesl modré z nebe.

Stačilo jedno náhodné setkání a Jakub věděl, že nastane dle jeho slov velký průser. Osud tomu chtěl, že když byl hokejista na léto ve své rodné zemi, potkal na jedné akci pohlednou brunetku. Jiskra přeskočila ihned a dalo by se říci, že to byla láska na první pohled.

Těhotná partnerka a čerstvě vdaná paní

Bohužel oba aktéři, mezi nimiž panovala neskutečná chemie, byli zadaní. Zatímco Markéta byla skoro čerstvě vdanou paní, Jakubova partnera čekala v Americe prvního potomka odchovance kladenského hokeje. To už byl celkem závažný důvod zachovat chladnou hlavu a nepodlehnout chtíči. Pro Voráčka to bylo jedno z nejtěžších období v životě, protože věděl, že tohle je ta pravá, ale zároveň měl na cestě vytouženého syna. Pro jeho kamarády to byl jasný letní románek, po kterém bude "Voras" zase sekat latinu. 

Voráček se do Markéty zamiloval až po uši

Po návratu do zámoří, kde hrál Jakub za Philadelphii Flyers, se snažil zachovat jako správný chlap a s partnerkou Nicole chtěl vztah slepit. Především kvůli maličkému Jakubovi, aby měl úplnou rodinu a maminku s tatínkem vždy po ruce. Bohužel srdce měl stále u zdravotní sestřičky Markéty. A tak nakonec udělal nejtěžší rozhodnutí. Odešel za svou osudovou láskou a opustil americkou rodinu. ‚‚My se tehdy potkali a… Prostě jsme si sedli. V životě jsou zkrátka situace, se kterými nemůžeš hnout, i když navenek vypadají blbě a ovlivní i jiné lidi,“ uvedl Jakub upřímně v pořadu Bez frází.

Mohlo by se vám líbit

Neoženitelný Jaromír Jágr: Hokejového boha ještě žádná partnerka nedokázala uhnat do chomoutu. Kde je problém, když vnady nechybí?

V naší republice asi není žádanějšího starého mládence, než je Jaromír Jágr (52). Hokejový bůh měl za svůj život pár vážných vztahů, kdy už to vypadalo, že ho ona kráska dostane před oltář. Nepovedlo se, i přesto, že některé z jeho žen byly krásné a v hlavě měly mozek, nikoliv jen zvuk šustících bankovek z Jardovy kapsy.
svetzeny.cz

Boj o životní lásku se Jakubovi vyplatil

Samozřejmě si "vyžral" nepříjemné komentáře na svou osobu, ale láska pro něho byla důležitější, než žít v nefunkčním vztahu. Také si nepřál, aby ještě i syn cítil napětí mezi rodiči. Vzhledem k tomu, že Voráček nikdy nebyl zlý kluk, naopak všichni ho měli a mají rádi, tak okolí moc dobře vědělo, jak ho celá situace trápila. "Nebyl to žádný úlet nebo náhlé vzplanutí. My patříme k sobě. Chtěli bychom to oba za jiných okolností, ale o to víc jsme si společný život museli vybojovat," popsal hokejista, že tohle je opravdu ta pravá láska. Markéta nakonec povýšila z milenky na oficiální přítelkyni a stala se také maminkou dalších Jakubových dětí. Sympatický zrzek a jeho krásná brunetka společně vychovávají syna Matěje a dcerku, jejíž jméno si rodiče stále nechávají pro sebe.  

Jakubova nadace

Nejen na ledě byl Jakub velký srdcař. Také v soukromém životě by se rozdal, a to především pro rodinu. Jeho sestře Petře byla diagnostikována roztroušená skleróza. I vzhledem k tomu, že Voráček moc dobře ví, jaké to je s takovou nemocí žít a jak je to občas velmi těžké pro blízké okolí, rozhodl se pomoci ostatním rodinám. Společně s Petrou založili Nadaci Jakuba Voráčka, do které hokejista přispívá nemalé peníze. 

Srdce tak má Voráček na pravém místě a škraloup na cti je dávno zapomenut. S Markétou žijí poklidným životem a své soukromí si hlídají. Bohužel na ledě už Jakuba asi neuvidíme. Zdraví si vybralo svou daň a dvanáct otřesů mozku už není žádná sranda. Voráček má tak alespoň více času na rodinu a za sebou neskutečnou kariéru, kdy předvedl světu, že naši chlapci jsou zkrátka nejlepší. 

Jakub patří k nejoblíbenějším hokejistům současnosti
Zdroj článku