Přejít k hlavnímu obsahu

Neoženitelný Jaromír Jágr: Hokejového boha ještě žádná partnerka nedokázala uhnat do chomoutu. Kde je problém, když vnady nechybí?

V naší republice asi není žádanějšího starého mládence, než je Jaromír Jágr (52). Hokejový bůh měl za svůj život pár vážných vztahů, kdy už to vypadalo, že ho ona kráska dostane před oltář. Nepovedlo se, i přesto, že některé z jeho žen byly krásné a v hlavě měly mozek, nikoliv jen zvuk šustících bankovek z Jardovy kapsy.

Vždy byl obletovaným mužem. Vysoká, svalnatá postava společně s hokejovým uměním působila a působí na ženy jako magnet. Pro některou z vdavek chtivých dam je samozřejmě přitažlivé i Jardovo bankovní konto, které rozhodně nezeje prázdnotou. Komu se povedlo alespoň na chvíli zahřívat postel legendárního Džegra?

Iva Kubelková

První Jardovou velkou láskou byla nádherná Iva (47), se kterou se dal dohromady po jejím úspěchu v soutěži krásy. V roce 1996 se umístila na druhém místě v Miss ČR. Její tvář a dokonalá postava uchvátila mnohé a nakonec zvítězil známý hokejista. Jágr to však neměl z počátku tak jednoduché. „On mi dal své telefonní číslo a řekl mi, ať mu zavolám. Odpověděla jsem mu, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ smála se Iva kdysi v jednom z rozhovorů. Vnadná moderátorka a stále ještě modelka byla s Jágrem dva roky a zažila s ním i legendární vítězství na hokejovém turnaji století v Naganu. Iva byla jeho velkou láskou, ale jak už to bývá, o budoucnosti měl každý jiné představy. Dnes je Kubelková maminkou dvou dcer a žije více než dvacet let ve spokojeném vztahu se svým partnerem. 

Nicol Lenertová

Po rozchodu s Ivou zalovil Jágr ve vodách televizních osobností a do hledáčku mu tehdy padla moderátorka Nicol (49). Dohromady se dali během jednoho natáčení a krátkovlasá krasavice byla pro Jardu příjemným několikaměsíčním zpestřením. Hokejista měl závazky v Americe, Nicol zase na Nově, takže vztah vzal rychle za své. ‚‚My jsme se vlastně nikdy nebavili o tom, že bych s ním do Ameriky odletěla. Nakonec jsme si řekli, že každý půjdeme svou cestou,“ uvedla Lenertová pro magazín Téma s tím, že ale mezi nimi rozhodně nepanuje zlá krev. Bývalá moderátorka je šťastně vdaná za bohatého podnikatele, má dva syny a je velmi spokojená. 

Mohlo by se vám líbit

Moderátorka Iva Kubelková má doma dokonalou kopii: Mladší dcera Karolína vyrostla do krásy a mamince je čím dál více podobná

Začíná vystrkovat růžky. Celou dobu byla Karolína (14) tak trochu ve stínu starší sestry Natálie (18), která se pro blesky fotoaparátů snad narodila. Společně s maminkou Ivou Kubelkovou (46) jsou tváří různých značek a pozornost dělá dospělé blondýnce více než dobře. Mladší z dcer byla pravým opakem, ale během roku se vyloupla z holčičky v nádhernou slečnu a pomalu se začíná vydávat ve stejných šlépějích, jako ženy z její rodiny.
svetzeny.cz

Andrea Verešová

Dlouhých šest let stála slovenská sexbomba Verešová (43) po boku národem milovaného Jágra. Majitelce dokonalého těla dávali lidé velké šance, že to bude právě ona, jež dostane hokejistu do chomoutu. Cílevědomá krasavice dokonce na chvíli přerušila i skvěle rozjetou modelingovou kariéru, aby mohla muže svého srdce následovat za oceán. Andrea však chtěla po čase logicky posunout jejich vztah na další úroveň a založit rodinu. Na to ale nebyl Jaromír ještě připraven a následoval smutný rozchod, ze kterého se Verešová dlouho vzpamatovávala. ‚‚Já jsem ho měla ráda, milovala jsem ho. Člověk potřebuje čas na to zapomenout a vyčistit hlavu,” uvedla Andrea pro web Extra.cz. Své štěstí nakonec našla u podnikatele Daniela Volopicha, s nímž má dceru a syna. Modelka dnes vypadá snad ještě lépe než za dob randění s Jardou a na své tělo, jež dává velmi ráda na odiv, je po zásluze velmi pyšná. 

Lucie Borhyová

Letní románek prožil Jágr také s další moderátorskou hvězdou Lucií Borhyovou (46). V roce 2004 si dávali tajná dostaveníčka a blonďatá krasavice hokejistovi zpříjemnila odpočinek po náročné sezóně. I když bylo jasné, že se rozhodně nerozeznějí svatební zvony, byla Lucie hokejistou okouzlena. „Lásku na první pohled člověk nezažije mockrát, ale tohle byl přesně ten případ. Jak jsme se potkali, bylo nám jasné, že tam něco je. Zaujaly mě jeho oči. A pak i názory,“ vyjádřila se stálice televizní obrazovky na adresu svého hvězdného milence.

Mohlo by se vám líbit

Velký věkovým rozdíl jako recept na opravdové štěstí: Expartneři Kubelková a Jágr by mohli vyprávět

Je to už 27 let, co tehdy čerstvá misska Iva Kubelková (45) usínala vedle hokejové legendy, Jaromíra Jágra (50). V jejich nekonečnou budoucnost tenkrát věřil celý vesmír a nejvíc pak samozřejmě oni dva. Vztah nakonec vydržel jen dva roky, dodnes je ale pojí přátelské pouto. Jágr po pár nevydařených vztazích zakotvil v náruči další modelky Dominiky Branišové (28), jak patrně praví nepsaný hokejový zákon. Dělí je 23 let, ale zdá se, že to vztahu prospívá. A Iva? U té to platí taky! S o 20 let starším Georgem slaví 21. výročí.
svetzeny.cz

Inna Puhajková

Další dámou v řadě byla sportovní moderátorka Inna (38). A opět se o ní mluvilo, jako o horké adeptce na novou paní Jágrovou. Bývalá modelka původem z Ukrajiny všechny zaujala svou jemnou tváří a velmi příjemným vystupováním. Podle reakcí okolí se k Jaromírovi hodila a skvěle se doplňovali. „Přál bych mu normální holku, která něco umí a zná hodnotu peněz,“ pronesl Jágrův tatínek s tím, že se mu předešlé přítelkyně příliš nezamlouvaly. Puhajková si s Jaromírem prošla NHL, doprovodila ho také do ruského Omsku, a nakonec znovu zažila i návrat do nejlepší hokejové soutěže na světě. Ovšem také Inna chtěla po šesti letech posunout vztah, ale Jaromír se na roli otce stále necítil, a tak došlo na rozchod. 

Veronika Kopřivová

Titul nejkontroverznější přítelkyně hokejového boha si vysloužila pohledná Veronika, která měla podle mnohých velmi dobře naplánováno, jak zařídit, aby si jí Jaromír všiml a ona mohla použít své ženské zbraně. Na jemnou blondýnku samozřejmě hokejista zabral a láska byla na světě. Bohužel kaňkou na vztahu byla Veroničina minulost a média jí to dala pořádně ‚‚sežrat”. Stejně, jako veřejnost, která nemohla vedla legendy vystát dívku lehčích mravů. Takto Kopřivovou lidé viděli a své pohrdání jí dávali hodně najevo. Ze začátku o mně psali, že jsem nějaká prostitutka. Tím, že jsem tancovala, tak to hned znamená, že jsem dělala escort a byla společnice. To mě opravdu bolelo, protože mám své hranice, za které bych nikdy nešla,” svěřila Veronika v pořadu Limuzína s tím, že tanec u tyče rozhodně není důvod, proč by měla poslouchat takové řeči. 

Nálepka zlatokopky 

Bývalá kadeřnice byla pro všechny zlatokopkou. I když podle mnohých příliš inteligence nepobrala, počty na Jágrově účtu hravě zvládala. Veronika však chtěla všem dokázat, že na Jágrovi neparazituje a založila si vlastní živnost, a to e-shop s oblečením. Dočkala se však zase dalších negativních reakcí, že si to vše samozřejmě pořídila za peníze svého partnera. Samotný Jágr však právě o Veronice mluvil jako o té pravé. Tou však nakonec také nebyla a rozpad vztahu pak oba následně potvrdili. Kopřivová je nyní maminkou krásné holčičky, ale s tatínkem dcery jí to také nevyšlo. 

Dominika Branišová

Posledním ‚‚zářezem” nepolapitelného Jardy je zatím sympatická brunetka Dominika (29). S hokejistou byla spojována už v létě 2020, ale veřejnosti ji Jágr představil až o pár měsíců později. Bývalá modelka je samozřejmě hezká jako obrázek, ale má také něco v hlavě”. Seznámení neproběhlo plánovaně, ani se nestalo, že by si ji jeden z nejžádanějších mužů vyhlédl kdesi na soutěži krásy. ‚‚Dělala jsem manažerku jednomu pražskému klubu a Jaromír tam přišel jako host. To bylo vlastně naše první setkání. Ale potom jsme se viděli až po několika měsících. A to díky našim společným přátelům,“ prozradila Dominika pro Idnes.cz. Od té doby doprovází Jaromíra prakticky všude a rozumí si také s jeho maminkou, jež je pro Jágra tou nejdůležitější ženou na světě. Čas ukáže, jestli se Branišové podaří hokejového boha usadit, nebo bude i ona jen marně doufat, že se jí kdy na prsteníčku bude blýskat snubní prsten

Legendární Džegr je geniálním hokejistou a magnetem na ženy
Zdroj článku