Přejít k hlavnímu obsahu

Zlatý hoch z Nagana Jiří Šlégr: Doma si hýčká nejvnadnější královnu krásy, jež si prošla těžko pochopitelným peklem

Svého času patřil Jiří Šlégr (52) k nejobletovanějším sportovcům. Svalnatý hokejista s pohlednou tváří získal se svými parťáky olympijské zlato z Nagana a po zásluze se mu dostávalo velké pozornosti. Tehdy ještě netušil, že mu cestu zkříží vnadná Lucie (42), jejíž dokonalý dekolt nedal spát mnoha mužům. Než se však dali dohromady, prošla si kráska peklem a na muže neměla příliš štěstí.

V době Nagana byl Jiří ženatý a rok po neuvěřitelném vítězství, které má navždy v srdci každý hokejový fanoušek, přišla na svět dcera Jessica. Rodinka byla kompletní a spokojená manželka Kateřina jen zářila. Svazek vydržel více než dvacet let, pak však přišel nečekaný rozchod. Údajně za ním měly být Šlégrovy nevěry… 

Mladá dívka pobláznila ženatého podnikatele

Také Lucie za sebou měla již jedno nevydařené manželství s podnikatelem Zdeňkem Kaufmannem, s nímž má syny Roberta a Richarda. Rozvod sice nebyl pro královnu krásy z roku 2005 procházkou růžovým sadem, ale peklo na zemi si prožila o rok dříve, než získala titul Miss. V té době randila s podnikatelem Václavem Krejcárkem, jenž se do tehdy devatenáctileté krasavice bláznivě zamiloval. Kvůli Lucii se rozvedl, ale svou bývalou manželku velmi dobře zabezpečil. Další roky si vnadná brunetka vychutnávala parádní luxus a našla odvahu se přihlásit do Miss České republiky. 

Lucie si prošla peklem na zemi

Vše klapalo jako na drátkách a Lucii, za svobodna Královou čekalo velké finále v Karlových Varech, na které se těšil také její partner. Ani jede tam však už nedorazil. Václav byl zastřelen bývalou manželkou, která pak obrátila zbraň proti sobě. Lucie se po zprávě policie zhroutila a poslední, co by řešila, byla nějaká soutěž krásy. Z tragédie a nečekaného odchodu milovaného muže se brunetka dlouho vzpamatovávala. „Tři měsíce jsem nevyšla z pokoje, maximálně na toaletu. Nekoupala jsem se, nečistila si zuby, nebyla jsem schopna ničeho. Jen jsem ležela ve tmě se staženými žaluziemi. To byly mé tři měsíce života,“ přiznala Lucie webu Lifee.cz. Nakonec čas zahojil všechny rány a Lucie si splnila sen o korunce pro královnu krásy, kterou vyhrála rok po nešťastné události.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Agnieszka Kotlarska: Miss Polsko ubodal stalker před očima jejího manžela a dvouleté dcery

Smrt v nízkém věku jí pravděpodobně byla předurčena. Ačkoliv jí poprvé unikla doslova o vlásek, o pár měsíců si ji našla znova a tentokrát už nebylo možno tragickému konci zabránit. Agnieszka Kotlarska, bývalá Miss Polska, byla miláčkem národa. O život ji připravil jeden z jejích fanoušků, v přítomnosti její rodiny.
svetzeny.cz

Jiří a jeho milenka o vztahu mlžili

Když se začalo šuškat o poměru slavného hokejisty a majitelky přírodních ňader velikosti pět, oba hlavní aktéři samozřejmě mlžili. ‚‚Je to naprostý nesmysl. S Jirkou se známe, oba žijeme v Teplicích. Jsme v přátelském vztahu, nic víc v tom není. Tuším, kdo za pomluvami stojí a kdo zásobuje bulvár zaručenými informacemi o mých milencích. Je to směšné," vyjádřila se tehdy Lucie pro Idnes.cz. V té době byla stejně jako Šlégr v rozvodovém řízení a ani jeden tak nebyl ještě úplně svobodný. Rozvody se táhly dlouhou dobu a pro oba byla situace velice nepříjemná.

Nahá krása nejvnadnější missky

Nakonec se milenci dočkali, a i když jim především Jiřího exmanželka dávala pramalou šanci na plnohodnotný vztah, v roce 2015 se konala honosná veselka. Partneři si rozumí téměř ve všem a samozřejmě důležitá je i fyzická přitažlivost. Ta u Jiřího s Lucií funguje na jedničku a moc dobře vědí, že vášeň nesmí ze vztahu vyprchat. Na začátku jejich randění způsobili pozdvižení, když se prosáklo, že si vychutnávali pořádně necudnou dovolenou v Mexiku. Mnohé nesmyslně pohoršilo, že se v tropickém ráji procházeli nazí a hotel, kde byli ubytováni prý fandí skupinovému sexu. Možná původce drbů záviděl ostatním pohled na Lucie hříšné tělo.
 

Manželé prožívají i přes počáteční eskapády chvíle štěstí. Svou lásku ještě více zpečetili společným synem Ronem a tvoří velmi pěkný pár. Jiřímu sice zmizela bujná kštice, ale Lucie o něm mluví jen v superlativech a na sociální sítě občas přidává vtipné snímky či videa ze života s hokejovou legendou.  

Lucie a Jiří našli jeden v druhém toho nejlepšího parťáka pro život
Zdroj článku