Přejít k hlavnímu obsahu

Mužní hokejisté a jejich drahé polovičky: Koho si doma hýčká kapitán nároďáku Roman Červenka a jeho parťáci na ledu?

Úspěšní sportovci a krásné ženy k sobě patří od nepaměti. Ne jinak je tomu v případě našich hokejistů a účastnic různých soutěží Miss. Jednu takovou krasotinku si doma hýčká kapitán českého nároďáku Roman Červenka (38). Sympatická blondýnka Veronika (33), za svobodna Machová, podporuje svého manžela už dlouhá léta a stále to mezi nimi pěkně jiskří.

Povolání hokejová manželka rozhodně není jednoduché a za zlatým pozlátkem se skrývá hodně práce. Podpora, pokud se partnerovi příliš nedaří, stěhování z místa na místo, když si hokejisty kluby vyměňují a do toho starost o děti. Láska ale i hory přenáší a například manželé Červenkovi jsou toho příkladem.

Červenku zaujala blondýnka Veronika

Stejně, jako ostatní hokejisté, byl také Roman kdysi žhavým kandidátem na vztah a na sportovce se vždy pořádaly hony. Slávy chtivé dívky se mohly přetrhnout, aby se alespoň na chvíli mohly vyhřívat na výsluní některého z fešných hokejistů. To ovšem nebylo nic pro Červenku. Samozřejmě, mohl lusknout prstem a slečny se jen hrnuly, ale o povrchní známost neměl zájem. Jeho srdce si totiž získala Česká Miss World 2010 Veronika Machová, která ovšem o touze sympatického hokejisty neměla ani páru.

Pendlování po celém světě

Ruku k dílu tak musela přiložit tehdejší přítelkyně Jaromíra Jágra krásná Inna Puhajková. Té se Roman svěřil, že je do Veroniky zakoukaný a sportovní moderátorka uspořádala kuplířské plány na jejich seznámení. Hokejista se Machové zalíbil a po krátkém čase se jim narodil syn Denis, jemuž je dnes už jedenáct let. Začalo kolečko náročného cestování a tak trochu kočovného života. „Narodil se v Praze, za dva měsíce jsme letěli do Kanady, vrátili se, pak jsme táhli do Petrohradu,“ svěřila Veronika pro Idnes.cz náročnost života s hokejovým útočníkem. Dnes je Červenka oporou švýcarského týmu Rapperswil a především kapitánem národního týmu na právě začínajícím Mistrovství světa, které se koná v naší zemi.

Královny krásy v minulosti a dnes: Přirozenost vymizela, soutěž je prošpikována silikonem a průměrností

Dávno jsou pryč doby, kdy byla soutěž krásy prestižní záležitostí a dívka, která získala titul Miss, byla opravdu výjimečná, zajímavá a neokoukaná. Dnešní soutěžící jsou prakticky jedna jako druhá, liší se pouze barvou vlasů. Podle velikosti ňader a nafouknutých rtů to ale vypadá, jak když ‚‚vyjely” ze stejné továrny na plastické operace.
svetzeny.cz

Pavelec s Budkovou si chrání soukromí 

Pořádnou krasavici si doma hýčká také Ondřej Pavelec (36). Bývalý reprezentační brankář, jenž je na mistrovství trenérem našich gólmanů má po boku Terezu Budkovou (33). Nečekaně je brunetka také I. vicemiss z roku 2009 a s Ondřejem tvoří pár sedm let. Narozdíl od ostatních hokejových párů si tito dva velmi chrání soukromí a jejich společné snímky je prakticky nemožné někde vidět. Což je samozřejmě velká škoda, protože kladenský rodák patří k vyhlášeným fešákům a úspěšná modelka především spodního prádla stojí za hřích. 

Naopak rodinnými snímky či pohlednými partnerkami se rádi ostatní reprezentační hokejisté. Kanonýr Dominik Kubalík má velkou podporu v krásné blondýnce Kláře. Sympatická Bára zase fandí Ondřeji Palátovi. Pro změnu na brunetky jsou sparťanští parťáci Michal Kempný a Jakub Krejčík. Na mužné ‚‚hokejky” a jejich krasotinky se můžete podívat v naší galerii. 

Fešní hokejisté a jejich krásné polovičky
Zdroj článku