Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvák David Koller našel štěstí v náručí výrazně mladší Anny: Krásná právnička si pečlivě střeží své soukromí

Info ikona
Anna Dolejská a David Koller

Půvabná Anna Dolejská se provdala za hudebníka Davida Kollera před dvěma roky. Mají spolu syna Davida a je veřejným tajemstvím, že ji zpěvák dostal jako dárek od kamaráda, kontroverzního výtvraníka Davida Černého. Kdo je zajímavá brunetka, u níž našel Koller štěstí po rozchodu s dlouholetou partnerkou Sylvou?

Anna vyměnila Davida za Davida

O tom, že má člen slavné české kapely Lucie David Koller novou známost, se svět dozvěděl víceméně až s narozením jejich syna Davídka na podzim v roce 2019. Jeho srdce si získala o 25 let mladší právnička Anna Dolejská, s níž o půl roku později vstoupil do manželství. Předtím žila kráska s uhrančivě modrýma očima s Kollerovým kamarádem a také parťákem v podnikání Davidem Černým. Tomu, že Aniččina výměna partnerů zřejmě neproběhla v žádném divokém souboji, svědčí i nadále trvající pohodové kamarádství obou výrazných domácích umělců a rozvíjení provozu pražského kulturního centra MeetFactory, kde sedí společně s režisérkou Alicí Nellis ve správní radě. 

Jak dnes vypadá první vítězka Superstar Aneta Langerová? Oslavila 36. narozeniny a prošla mnoha proměnami

svetzeny.cz

S manželem Davidem pomáhala Ukrajincům

Anna Dolejská se pyšní titulem Mgr. a v minulosti se angažovala i na politické scéně, kdy v roce 2018 kandidovala v komunálních volbách na Praze 5 za hnutí STAN. O rok později vystoupila jako řečnice na demonstarci Milionu chvilek pro demokracii na Václavském náměstí, kde ve své řeči poukazovala nejen na střet zájmů Andreje Babiše, ale také na prohřešky tehdejší ministryně spravedlnosti Marie Benešové v rámci nezávislosti české justice. A s manželem se pevně shodují nejen v politických názorech. Po začátku války na Ukrajině se společně vydali dodávkou do napadené země a společně získali díky sbírce pro Ukrajince pomoc přes 400 tisíc korun. Svou cestu partneři podrobně dokumentovali, postovali fotky a videa na sociální sítě a dovezli do Česka také několik uprchíků. 

Uplynulo 32 let od natáčení filmu Thelma a Louise: Herečka Geena Davis je dnes snad ještě krásnější než dřív

svetzeny.cz

Svatba v historickém Mikulově

David Koller byl před svatbou s Annou ženatý od roku 2003 s partnerkou Sylvou, s níž má dva syny Benjamina a Nikolu. Potřetí se ženil v červenci 2020 a svatbu s Annou plánoval zpěvák velmi pečlivě. Tedy už ve chvíli, kdy byla jeho partnerka těhotná a očekávali narození společného syna Davida na podzim roku 2019. Brali se v Mikulově, kde Koller koupil před lety dům. Život v Praze vyměnil za jihomoravské stavení s vinicí kvůli dospívajícím synům, aby jim mohl být nablízku. Veselka Anny a Davida trvala tři dny a tři noci, hrálo na ní pět kapel a mezi hosty měl hudebník mnoho kamarádů z branže ale také své potomky. Nejstarší Kollerův syn Adam, jehož maminkou je první zpěvákova žena Alena, hraje v jeho kapele na bubny a má za manželku dceru zpěváka Kamila Střihavky. Jejich syn Vincent je stejně starý jako jeho bratr a brzy se jim narodí již druhé Kollerovo vnouče

Herec Jan Šťastný má anděla strážného: Frajeřinka v mládí ho málem stála život

svetzeny.cz

Anna si chrání soukromí, leccos prozradí manžel

Dnes už žijí manželé David a Anna Koller zpět v Praze, kde chodí malý Davídek do školky a Koller už neměl potřebu zůstávat v Mikulově, neboť synové odešli studovat na střední školy, jeden do Brna a druhý do Prahy. Sídlo v historickém vinařském městečku tedy nabídl k prodeji a jako místo k relaxaci mimo hlavní město by rád našel někde v okolí Berounky. Ze soukromí toho Anna Dolejská příliš mnoho s veřejností nesdílí, instagram má jen pro své přátele. Ale díky Davidu Kollerovi se občas dozvíme, že strávili romantickou dovolenou u moře nebo že si společně zašli na večírek. Svou krásnou partnerkou se ovšem zpěvák pochlubí rád, díky fotkám na sociálních sítích si můžeme všimnout, že Anna změnila světlý odstín vlasů za černý. A jako jedni z mála ani nemají problém občas ukázat tvář svého nejmladšího synka, kterého prý baví bouchat paličkami do taťkových bicích a jezdit na skateboardu. 

David & Anna Koller
Zdroj článku