Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá první vítězka Superstar Aneta Langerová? Oslavila 37. narozeniny a prošla mnoha proměnami

Info ikona
Aneta Langerová

Aneta Langerová v roce 2006.

V roce 2004 v pouhých 17 letech vyhrála Aneta Langerová v populární televizní soutěži SuperStar, kde se stala vůbec první vítězkou. Od té doby uplynulo mnoho let a mnoho lidí zajímá, jak dnes vypadá a jak se vyvíjí její kariéra. Nahlédněte do života této české zpěvačky a zjistěte, jak se po tolika letech proměnil její vzhled.

Už od dětství se Aneta Langerová věnovala hudbě

Aneta Langerová se narodila 26. listopadu 1986 v Benešově. Už od šesti let se věnovala hře na klavír na lidové škole umění. Po dvou letech se rozhodla rozšířit svůj hudební repertoár a přihlásila se na kytaru do sboru Jiřího Bardy v Říčanech, kde začala aktivně zpívat jak ve sboru, tak i sólově. Ve věku čtrnácti let se připojila k hudební skupině SPB (Spolek přátel bigbítu) na Sázavě. Aneta Langerová také úspěšně absolvovala studium na Českoslovanské obchodní akademii.

Vítězství v SuperStar odstartovalo její hvězdou kariéru

Aneta Langerová byla první vítězkou české verze soutěže SuperStar. V roce 2004, ve věku 17 let, vyhrála první sérii této hudební soutěže, která je obdobou soutěže s názvem American Idol v USA. Její výhra ji katapultovala do světla reflektorů a přinesla jí možnost začít úspěšnou kariéru jako profesionální zpěvačce. Po vítězství v SuperStar vydala Aneta Langerová své debutové album nazvané Spousta andělů, které se stalo velmi úspěšným. Její výjimečný hlas a talent jí rychle získaly popularitu v České republice, kdy se stala jednou z nejvýraznějších postav v českém hudebním průmyslu. Od svého vítězství v SuperStar pokračovala Aneta Langerová ve své hudební kariéře, vydala několik dalších alb: Dotyk, Jsem, Na Radosti a Dvě slunce. Její poslední album Dvě slunce z roku 2020 bylo v lednu roku 2021 nominováno na cenu Asociace nezávislých hudebních společností IMPALA 2020. Mezi její nejvýznamnější ocenění patří Zpěvačka roku v soutěži Český slavík z roku 2005 a 2006 a Cena Anděl z let 2004, 2007, 2012 a 2014.

Pohádková Zlatovláska Jorga Kotrbová: Co dnes dělá krásná princezna

svetzeny.cz

Osobní život si Aneta Langerová střeží

Aneta Langerová se v průběhu několika let stala významnou patronkou projektu Světluška, kde svým aktivním přispěním podporuje dobročinné aktivity pro těžce zrakově postižené osoby. Každoročně se také angažuje v čištění řeky Sázavy, čímž dává najevo svůj hluboký závazek k ochraně životního prostředí a udržitelnosti. Osobní život se snaží držet v soukromí mimo média, přesto se občas objeví nějaká informace z jejího života. V roce 2009 Aneta otevřeně vystoupila jako homosexuální, kdy poté strávila několik let po boku její přítelkyně, starší šéfkou vydavatelství Supraphon Ivou Milerovou. Poté měla randit například s herečkou Marií Štípkovou nebo Olgou Špátovou. V současné době je ve vztahu s přítelkyní, o které na veřejnosti nemluví a ani ji nepotvrdila, ale se kterou by podle dostupných informací klidně naplánovala i svatbu. V minulých vztazích se vyjádřila tak, že miminko nechce s tím, že je kolem ní dětí dost.

Jak se změnila Aneta Langerová

Osudová láska Cibulkové a Etzlera: Konec manželství odstartovala nevěra

svetzeny.cz

Zdroj článku