Přejít k hlavnímu obsahu

Co jedí expřítelkyně Leonarda DiCapria?

Diety slavných modelek: Co jedí expřítelkyně Leonarda DiCapria?

Dokonalá těla tyhle topmodelky zbůhdarma nemají. K sexy bříšku jim pomáhá zdravý jídelníček sepsaný těmi nejlepšími šéfkuchaři a dietology v Americe. Jasné je, že vyvážená strava z vás druhou Gisele Bündchen neudělá, ale pokud se nemůžete spolehnout na super geny a mořit se v posilovně se vám také nechce, někde začít musíte.

1. Gisele Bündchen 

Domácí šéfkuchař Gisele a jejího manžela Allen Campbell před pár měsíci prozradil, jaké potraviny pro slavný pár kupuje a co z nich pak připravuje. „80 % toho, co jedí, je zelenina. Sháním jen čerstvou, a pokud není bio, nekoupím ji. Dále využívám celozrnné produkty: hnědou rýži, jáhly, quinou, fazole. Zbylých 20 % tvoří libové maso jako kuře, biosteak, ryby, zejména losos, a občas mladá kachna,“ prozrazuje Allen. Někteří fanoušci Giselinu dietu kritizují, a to hlavně kvůli jejím dětem, synovi Benjaminovi a dceři Vivian. Podle Campbella jedí děti z 90 % stejné jídlo jako jejich rodiče. To znamená žádný cukr, bílá mouka, mléko, kofein, a dokonce ani houby. Místo sušenek a čokolády dostávají jako pamlsek rolky ze sušeného ovoce nebo banánové smoothie.

gisele

2. Bar Refaeli 

Za krásnými křivkami Barina těla stojí prý sport. Izraelská modelka cvičí každý den, nejraději má jógu a pilates. Mladý dívkám radí, ať zapomenou na přísné diety. Sama si prý dopřává jeden burger s hranolkami týdně. A jako spousta jiných lidí pije každé ráno sklenici horké vody s citronem, aby nastartovala svůj metabolismus.

bar

3. Erin Heatherton 

I když převládá názor, že mezi modelkami přítelkyně nenajdeš, opak je asi pravdou. Dietu, která zaručeně funguje, slavné Erin doporučila její ještě slavnější kolegyně Cindy Crawford. Celý jejich jídelníček stojí na proteinech – hlavně rybách a kuřeti. „Jsem alergická na lepek a laktózu, takže se jídlům, která to obsahují, přirozeně vyhýbám. Každé ráno vypiju antioxidační smoothie z citronu, zázvoru, kajenského pepře a oreganového oleje. Snídám bezlepkový toust s vejcem a avokádem, k obědu ráda jím salát s grilovaným kuřetem a k večeři miluju rybu s opečenou zeleninou,“ říká modelka.

erin

4. Candice Swanepoel 

Poté co překonala anorexii, Candice věří, že vyvážená strava, a hlavně minimum stresu jsou kombinace, která dokáže zázraky. Snaží se jíst pravidelně po menších porcích, a to nejčastěji zeleninu a libové maso. Nepříliš zdravým jídlům, pro které má slabost, se ale nevyhývá. Někdy je to pizza, někdy zas těstoviny nebo sýrový chléb, co dělá mladou Jihoafričanku šťastnou. Kalorie navíc ze sebe dostane boxováním.

candice