Přejít k hlavnímu obsahu

České celebrity v plavkách: Dokonalé tělo ukázala Taťána Kuchařová, Iva Kubelková a další

Léto je v plném proudu, a tak se sociální sítě jen hemží fotografiemi celebrit v plavkách. Podívejte se na dokonalá těla našich slavných osobností v bikinách. Pro fanoušky zapózovala Například Taťána Kuchařová či Iva Kubelková.

Nikol Švantnerová se sluní v Chorvatsku

Nikol Švantnerová vypadá pár měsíců po porodu naprosto božsky, postavu by jí mohl závidět kde kdo. Nedávno zveřejnila snímky ze slunného Chorvatska, kde si užívá dovolenou. Dle fanoušků to české modelce nikdy neslušelo více. „Neskutečně Vám mateřství svědčí,“ píše jedna z fanynek. My souhlasíme.

Taťána Kuchařová vyrazila na ostrov Lefkada

Taťána Kuchačová si v červnu vyrazila odpočinout na řecký ostrov Lefkada. Fanouškům poslala pozdrav z pláže. Zapózovala v sexy červených plavkách a slamáku. Nečekaně se v sekci komentářů strhla „bitka“ o to, zda má takto vypadat tělo modelky. Většina komentujících však ocenila, že Taťána na rozdíl od jiných celebrit nepoužila na fotkách žádný filtr či další úpravy a ukázala realitu.

Celebrity, které šly s pravdou ven: Po letech odhalily, že patří mezi gaye a lesbičky

Ačkoliv jsou dnes homosexualita a jiné sexuální orientace stále více akceptovány, tzv. coming out, tedy v hrubém překladu jít s pravdou ven, nemusí být vždy snadné, obzvlášť když se jedná o slavné celebrity, které jsou mediálně sledované. Podívejte se na slavné osobnosti, které změnily svoji orientaci a hrdě se k tomu přihlásily.
svetzeny.cz

Fanoušci obdivují břicho Andrey Růžičkové

Herečka Andrea Růžičková (rozená Kerestešová) je sice Slovenka, ale dlouhodobě žije v Česku a je zde známá, proto jsme ji na seznam zařadili také. Nedávno zveřejnila na svém Instagramu fotografii, která jí vynesla celou řadu obdivných komentářů od jejích sledujících. Na fotografii fanoušky zaujalo hlavně hereččino pevné a ploché bříško. „Mámo…takový čupr břicho jsi neměla ani na Vyprávěj,“ poznamenal trefně herec Roman Vojtek. Někteří lidé se dožadovali „receptu“ na pekáč buchet na břiše, Andrea Růžičková jim odpověděla, že za to zřejmě může genetika, zdravá strava a její aktivní děti.

Lucie Borhyová vypadá naprosto božsky

Lucie Borhyová jen září. V kanárkově žlutých plavkách s hrstí oblázků v ruce zapózovala na pláži, a komplimenty na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeden z komentujících je přesvědčen, že Lucii, co se týče pózování v plavkách, žádná jiná celebrita netrumfne. „A v té všeobecné letní pózovací hitparádě tady Lucie přebírá vedení,“ píše fanoušek. Další obdivovatel krásné moderátorky jí dokonce složil báseň. Každý musí uznat, že to Lucii Borhyové opravdu výjimečně sluší, tuto barvu by měla oblékat častěji.

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Podívejte se na stárnoucí Cher, Melanii Griffith či Priscillu Presley

Jak by vypadaly celebrity bez pomoci plastické chirurgie? Na tuto otázku má odpověď brazilský grafik Hidreley. Ten si s myšlenkou pohrál, a vy se tak můžete podívat na stárnoucí Cher a přirozenou Melanii Griffith, Priscillu Presley a další slavné osobnosti.
svetzeny.cz

Kateřina Brožová snad nestárne

Při pohledu na fotografie Kateřiny Brožové, které zveřejnila pár dnů zpátky, se jen těžko věří tomu, že v únoru letošního roku oslavila své 55. narozeniny. Vypadá nejméně o deset let mladší. Není se co divit, že snímek nenechal chladnými ani fanoušky Kateřiny, zejména muže. Komentující Petr píše: „Otevřu Instagram a málem spadnu ze židle. Nádhera. Povedená fotka. Moc Vám to sluší Kateřino.“ S jeho slovy nelze než souhlasit.

Lea Šteflíčková zapózovala v bikinách na dovolené

Česká Miss z roku 2018, Lea Šteflíčková, si nedávno užila dovolenou v Thajsku na ostrově Koh Samui. Fanouškům poslala pozdrav v podobě snímku, na kterém pózuje v odvážných bikinách při západu slunce.

České celebrity v plavkách
Zdroj článku