Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které šly s pravdou ven: Po letech odhalily, že patří mezi gaye a lesbičky

Info ikona
Celebrity, které šly s pravdou ven

Ačkoliv jsou dnes homosexualita a jiné sexuální orientace stále více akceptovány, tzv. coming out, tedy v hrubém překladu jít s pravdou ven, nemusí být vždy snadné, obzvlášť když se jedná o slavné celebrity, které jsou mediálně sledované. Podívejte se na slavné osobnosti, které změnily svoji orientaci a hrdě se k tomu přihlásily.

The Rock se plácl přes kapsu. Svojí mámě jako dárek pořídil dům za více než 86 milionů korun

svetzeny.cz

Cara Delevigne

Modelka Cara Delevigne nedávno přiznala, že vlastně sama neví, jakou má orientaci. Prohlásila, že způsob, jakým se definuje, se stále mění. Dříve se označovala jako pansexuál a bisexuál a chodila převážně s ženami, mezi kterými byla například hudebnice St. Vincent nebo herečka Ashley Benson. Jako pansexuál v minulosti neuznávala pohlaví jako součást něčí přitažlivosti k jiné osobě. Modelka se nyní snaží o to, aby se otevřeněji mluvilo o sexu a aby byl odstraněn stud z tohoto tématu. V současné době po sérii rozchodů zatím není známo, že by Cara s někým randila.

Miley Cyrus

Miley Cyrus prožila věhlasné románky s několika muži, kdy nejsledovanějším byl její vztah s hercem Liamem Hemsworthem. Toho si nakonec i vzala, ale po sedmi měsících se jim manželství rozpadlo. Od té doby se Miley nebojí sdílet detaily o své sexualitě a v roce 2015 učinila coming out jako pansexuál. Prožila bouřlivé romance s Kaitlynn Carter nebo třeba s Codym Simpsonem. V současnosti je údajně ve vztahu s o pár let mladším hudebníkem se jménem Maxx Morando.

Kdysi si zahrála děsivou Samaru v hororu Kruh: Dnes je z herečky kráska, která má za sebou divokou minulost

svetzeny.cz

Elliot Page

Elliot Page změnil v minulosti nejen svoji sexuální orientaci, ale především pohlaví. Ještě jako herečka Ellen Page byl nyní herec vídán s muži i ženami. Ellen měla dlouholetý vztah s divadelní choreografkou Emmou Portner, kterou si nakonec vzala. Po více než dvou letech manželství Page podala žádost o rozvod, kdy s bývalou manželkou zůstávají dobrými přáteli. Ještě před rozvodem učinila herečka coming out jako transgender, tedy osoba, jejíž identita není v souladu s biologickým pohlavím. Po sérii operací si herečka nechala oficiálně změnit jméno a vystupuje nadále již jako muž Elliot. V současné době není známo, že by byl herec ve vztahu.

Demi Lovato

Populární hvězda Disney Channel Demi Lovato šokovala roku 2021 své fanoušky prohlášením, že se cítí být nebinární, tedy že se necítí být ani mužem ani ženou. Dokonce si přála, aby ji ostatní lidé onikali. Poté, co byla podezírána z románku s Noah Cyrus, mladší sestrou Miley Cyrus, se vrátila opět k mužské společnosti a nyní randí s kanadským muzikantem, kterým je Jordan Lutes. Zpěvačka si také rozmyslela své oslovení, kdy si přeje, aby ji lidé opět oslovovali jako ženu.

Vzpomínáte na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak kdysi nevinně vyhlížející dívky vypadají dnes

svetzeny.cz

Lil Nas X

Rapper a zpěvák Lil Nas X, který v minulosti získal ocenění Grammy, vystoupil veřejně jako gay, když mu bylo pouhých 20 let a byl na vrcholu své rozvíjející se kariéry. Učinil tak v roce 2019 při přebírání ceny Native Son a okamžik popsal jako nejděsivější svého života. V minulosti chodil s tanečníkem Yai Arizou, v současné chvíli však není známo, že by Lil s někým randil. Jako ikona komunity LGBTQ+ se ji snaží plně podporovat.

Aneta Langerová

Asi nejvýraznější českou celebritou s homosexuální orientací je zpěvačka Aneta Langerová, která se v minulosti stala vůbec první vítězkou v soutěži Česko hledá SuperStar v roce 2004. Spekulace o její orientaci, které se po její výhře v soutěži objevily, potvrdila v roce 2010, kdy se otevřeně přiznala k homosexualitě. V současné době má dlouholetou partnerku, se kterou však v nejbližší době svatbu neplánuje.

Zdroj článku