Přejít k hlavnímu obsahu

The Rock se plácl přes kapsu. Svojí mámě jako dárek pořídil dům za více než 86 milionů korun

Jeden z nejoblíbenějších a také nejdražších herců na světě Dwayne Johnson (50) koupil jako dárek své milované mamince Atě nový dům. Nejedná se o žádný skromný domeček, ale o luxusní sídlo za více než 86 milionů korun. Povídejte se, jak si jeho maminka nyní žije.

Dwayne Johnson alias The Rock koupil nový domov své matce. Není to ovšem poprvé, toto gesto udělal už potřetí. Jeden z domů, který Ata dostala leží na luxusním pobřeží Floridy.

Nový dům je stojící luxus

Nejnovější dům se pyšní čtyřmi ložnicemi, má luxusní úpravy, které zahrnují velký obývací pokoj s francouzskými okny, kuchyni pro šéfkuchaře, pokoj s krbem a bílé klenuté stropy. Všechny odklady a vybavení je samozřejmě značkové a v té nejvyšší kvalitě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Tady už vás nic nepřekvapí. Hvězdná Madonna se vyfotila, jak leží u záchodu

Madonna (64) se zamkne v koupelně, oblékne korzet a síťované punčochy a jde do akce. Tentokrát nešokovala fanoušky nahá nebo po plastikách, pózovala se záchodovou mísou. Ovšem nenechte se zmást, tento záchod bude dražší než většina bytů v Čechách.
svetzeny.cz

Bývalá wrestlingová hvězda vysvětlila, že „měl to štěstí, že jí v průběhu let koupil několik domů, ale tento je výjimečný, protože mi opakovaně říkala: „Po životě, který jsem strávila cestováním, jen chci, aby tento domov byl můj poslední. To je můj sen.“

Vzkaz pro fanoušky

Mami, není lepší pocit, než tě udělat šťastnou-vítej doma. Vždycky říkám, když máš dobrou mámu, máš šanci stát se dobrou a pečující lidskou bytostí. Dejme všichni o tomto víkendu našim maminkám velkou pusu a udělejme jim radost,“ pobídl fanoušky herec.

Speciální sbírka, která maminku rozplakala

 

The Rock následně provedl svou mámu prohlídkou domu a ve dvou dalších videích poukázal na různé smysluplné aspekty jeho interiéru. V jednom videu vchází jeho matka do místnosti, ve které je na stěně připevněna sbírka historických ukulele. O fotografiích, které jsou okolo, The Rock napsal: „Podařilo se mi objevit obrázky našich předků, které máma neviděla od doby, kdy byla dítě vyrůstající na Samoe.“

Zdroj článku