Přejít k hlavnímu obsahu

Tady už vás nic nepřekvapí. Hvězdná Madonna se vyfotila, jak leží u záchodu

Madonna (64) se zamkne v koupelně, oblékne korzet a síťované punčochy a jde do akce. Tentokrát nešokovala fanoušky nahá nebo po plastikách, pózovala se záchodovou mísou. Ovšem nenechte se zmást, tento záchod bude dražší než většina bytů v Čechách.

Cokoliv pro dokonalý záběr

I tak se by se dal nazvat nejnovější počin královny popu. Madonna předvedla, že nejde o to kde, ale kdo se fotí, protože hvězda světového formátu nasbírala téměř půl milionu srdíček a je tak jasné, že fanoušci ji v jejím počinu podporují.

Mladistvý vzhled

Na snímcích si zpěvačka „Vogue“ oblékla černý korzet, síťované punčocháče a vysoké černé jehlové boty. Vzhled doplnila diamantovými náhrdelníky a nechyběl ani její růžovým účes. Madonna se jednoduše snaží jít s dobou. Jestli je to moc nebo málo už si musí každý rozhodnout ve své hlavě, protože dle zpěvačky soudě, rozhodně si umí získat pozornost.

Mohlo by se vám líbit

Královna nebude mít radost: Vévodkyně Kate odhalila pikantní přezdívku pro prince Williama

Jaké přezdívky si dávají členové královské rodiny? Můeme vám říci jen tolik: přezdívka vévodkyně Kate pro Williama je pro členy královské rodiny poměrně sugestivní.
svetzeny.cz

Luxusní toaleta

Madonna vytěžila maximum z malé luxusní toalety, když pózovala poblíž na zemi, nebo byla nebezpečně blízko záchodové míse. Po pózování na studených černých dlaždicích si na sebe pop ikona oblékla chlupatý svetr. Díky okázalé černé koupelně s vysokými stropy a děsivými zelenými světly se Madonna opět stala středem pozornosti.

Zdroj článku