Přejít k hlavnímu obsahu

Ateliéry jsou Evě Burešové už malé. Primácká hvězda veřejně ‚‚žebrá” o natáčení u moře

Hýčkají si jí jako drahokam a tak není divu, že když se Evě Burešové (29) něco nelíbí, pořádně vystrčí na vedení televize Prima růžky a jako vždy počítá, že bude po jejím. Nyní si herečka drze řekla o natáčení u moře, protože ateliéry jsou už trošku nudné.

Na obrazovce vídáme Evu už šest let a celou dobu se lopotí v ateliérech, kde je vydýchaný vzduch a teploty na padnutí. Není divu, že by po vzoru kolegyň ráda zabalila kufry a prvním letadlem odfrčela natáčet k moři. 

Točím u vás jen v ateliérech!

Více než drze se tak Burešová rozpovidala pro své fanoušky na sociálních sítích. „Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim teda, že tady, jak se koukám, Sára Sandeva, Nováková, všechny tyhle hvězdy točí prostě někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách... A já tady u vás točím seriály už 6 let a jsem v ateliérech! Kde je sto stupňů?” rozčilovala se hvězda seriálů Slunečná a Zoo.

Mohlo by se vám líbit

Nejoblíbenější pár Česka Burešová a Forejt: Rozchod na spadnutí? Pár údajně prochází velkou krizí

Nepříjemnou informaci přináší server Naše hvězdy, který jako první informoval o údajné krizi Evy Burešové (29) a Přemka Forejta (36). Dvojice se údajně nepotkává příliš doma a vzhledem k vytíženosti obou partnerů je společný rodinný čas minimální. Je rozchod na spadnutí?
svetzeny.cz

Chci seriál ve Španělsku

Nezapomněla zahrát i tak trochu na city a připomenout, kdo, že zvedá televizi sledovanost. ‚‚A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře?! A ne že mi dáte zelený plátno jenom. Děkuju... Prosím.“ dodala Eva. Samozřejmě to vše bylo myšleno v legraci nebo že by závist…? 

Ubytovat celou rodinu

Zmiňovaná Sara Sandeva (25) je celkem hojně obsazovaná i zahraniční produkcí. Především díky své jazykové výbavě a krásné tváři. Navíc herečku s makedonskou krví doma nečekají dvě děti, jako Evu. Na to by produkce také musela myslet. Ubytovat herečku, děti a samozřejmě partnera, kuchtíka Přemka Forejta (36), jenž nedá bez své mile ani ránu. Taková dovolená zadarmo pro rodinu a ještě tučný honorář za natáčení se už vyplatí...

Budeme na ni myslet

Každopádně  její ‚‚žebrání” o natáčení u moře dopadlo na úrodnou půdu. A televize Prima tak nejspíše své chráněnkyni vyjde vstříc. Co by pro svoji hvězdičku bez špetky pokory a vděčnosti neudělala... Vedení televize je potěšeno přáním Evy zúčastnit se příštích natáčení seriálů a pořadů v zahraničí. Určitě na ni v tomto ohledu budeme v budoucnu myslet. Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali,“ sdělilo Blesk.cz vedení televize. Vytvoří tak scénář nějaké nové telenovely odehrávající se za romantického západu slunce a zvuku mořských vln?

Diváci Evu v seriálech zbožňují, ale stačí to na moře?
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček