Přejít k hlavnímu obsahu

Souboj Burešové a Smetany ukončil vydatný výsměch diváků: Emmy výkon je těžký propadák

Info ikona
Emma Smetana

Není to tak dávno, co hvězda seriálu Slunečná a Zoo, Eva Burešové (29), pukala vzteky, když se doslechla, koho že to tvůrci seriálů spárovali s jejím někdejším hereckým kolegou Robertem Urbanem. Namísto toho se teď může smát pod fousky. Herecký výkon Emmy Smetany (35) diváci "hejtí" - kudy chodí.

Hvězda jedné role Hana Brejchová: Celý život žila ve stínu slavnější sestry Jany a jejich vztah zničil oscarový režisér

svetzeny.cz

Příběh, který měl diváky chytnout za srdíčko a povozit je na romantické vlně, vyhlížel slibně. Jenže chyba lávky. Po odvysílání prvního dílu se spíš shodují, že větší slátaninu neviděli. Ta je navíc korunována poněkud rozpačitým hereckým výkonem bývalé moderátorky, zpěvačky a nyní už i herečky Emmy Smetany. 

Někteří diváci si dojmy z prvního antré Smetany předávají ve formě jakési novodobé lidové slovesnosti, ti odvážnější ale zpěvačce píší přímo na instagramový profil. "Nejhorší herecký výkon všech dob," přistálo jí například na zdi. Je patrně jen otázkou času, kdy s nějakým peprným "meméčkem" vystřelí i satirický projekt TMBK. 

 

Eva Burešová zvažovala i konec kariéry. Hvězdná herečka nezvládá nenávist na sítích

svetzeny.cz

Hláška Emmy Smetany baví diváky

Nejvíce diváky evidentně pobavila ta část děje, kdy Smetana se slovy "Tak pojď, ty hajzle" zdolá dvakrát tak těžkého muže, na což už koluje po internetu tolik vtípků, že kdyby to Prima možná bývala tušila, ušetřila by sta tisíce za reklamní kampaň. 

O tom, že z děje, kdy princ Damián dokáže díky kouzelnému elixíru cestovat v čase, až se dostane k Elišce a její marmeládovně Marmelišce (pozor, humor!) nejsou diváci příliš odvaření, vypovídají i komentáře na ČSFD. 

"Tak jsem se dobrovolně odhodlala ke spáchání harakiri. Dechberoucí herecké výkony mne odzbrojily během prvních 2 minut. Vypadá to, že tento škvár ani neodvysílá svých slavných 12 epizod, předpovídám záhubu do 3 týdnů," píše například uživatel používající přezdívku Colomba666. 

"Neuvěřitelně časté upoutávky dávaly tušit, že se na nás valí mimořádně velký exkrement konzistence nepevné, ale že to bude až takováhle Sralmonella smmettanna, to jsem tedy nečekal. Abych odčinil svůj mindrák z občasné předsudečné nenávisti, zkusil jsem to... To se nedá déle, než čtvrt hodiny a obávám se, že dneska už může herce v podobných skvostech dělat každý," přitakává Bleught. 

Eva Burešová rázně zakročila proti nenávistným článkům: ‚‚Je to pouze a čistě osobní pomsta autorů,’’ říká herečka

svetzeny.cz

Malé, velké vítězství

Smetana se hejtům brání zuby nehty. "Nakládačka, která přišla, přijít musela. Desítky komentářů se nesou ve vulgárním duchu, který by byl off v souvislosti s jakýmkoli audiovizuálním obsahem. Čtu to jako další potvrzení toho, že míra přednas*anosti je ve společnosti obrovská a tomu odpovídá množství lidí, kteří potřebují ventil. Já jsem za své nové kamarády a zkušenosti vděčná a zkazit si to nenechám," hájí svou práci. 

Samotná Burešová je patrně ale vysmátá jak lečo a to se tolik bála, že Emma alias Eliška ohrozí její nezlomnou pozici hvězdy primáckých seriálů. „Už jsem ji tu o novém seriálu několikrát slyšela mluvit. O Emmě samotné taky. Nic špatného, spíš zvědavost, ale vůbec bych se nedivila, kdyby v tom byla i určitá obava o vlastní pozici. Jistá žárlivost je přece zdravá,“ potvrdil před časem zdroj z okolí režie. Obavy byly ale evidentně zbytečné...

Zdroj článku