Přejít k hlavnímu obsahu

Hitmaker Michal David ladí formu: Pustil se do hubnutí a shodil už 13 kilo, recept je jednoduchý

Poslední roky byl Michal David (63) vždy zakulacený a nevypadal, že by ho chlapský pupíček nějak trápil. Nyní by se ale rád dostal trochu do formy, a tak společně s manželkou Marcelou (63) najel na novou dietu. Zpěvák shodil za poslední tři měsíce již třináct kilo a hodlá ještě pokračovat. Z nové metody je nadšen a bez problémů si dopřeje i nějakou tu kapku alkoholu. Jaký je recept na pozvolné hubnutí bez jojo efektu?

Za svůj život vyzkoušel Michal mnoho různých diet. Úspěch však žádná neslavila. Sice se mu podařilo nějaké to kilo shodit, ale poté klasicky nabral skoro dvakrát tolik. Před třemi měsíci se znovu David hecnul a s manželkou zkouší novou metodu, kterou jim doporučila dcera. 

Jednoduchá dieta se sklenkou vína

Většina diet tak u Michala končila klasickým jojo efektem a není divu, že do dalšího hubnutí nešel s velkým očekáváním. ‚‚Dcera Klára přišla s tím, že máme z jídelníčku vyřadit všechny sacharidy, cukry a lepek,” vysvětlil David pro web zeny.iprima.cz s tím, že si jinak s manželkou dopřávají vše, na co mají chuť. ‚‚Jediné, co jsem si odpustit nedokázal, je víno, které mám rád,“ dodal zpěvák se smíchem. A světe div se, opravdu to funguje a Michal po dlouhé době zapne sako, aniž by se bál, že mu za vteřinu odletí knoflík.

Hitmaker má dole třináct kilo za tři měsíce

Ve svém věku už samozřejmě nemůže hitmaker očekávat ‚‚pekáč buchet” na břiše, ale výsledky jsou více než patrné. „Během těch tří měsíců mám dole třináct kilo a cítím se skvěle,” přiznal Michal s úsměvem, že zatím trumfl manželku. Marcele jde hubnutí pomaleji a váha jí zatím ukazuje úbytek sedm kilo. Zpěvák si shozená kila pochvaluje také kvůli svému vystupování. Přece jen to může na pódiu pořádně rozjet, aniž by se nějak více zadýchával.

Válečnická dieta: Způsob hubnutí, kdy jsou nájezdy na ledničku povoleny

Hubnutí je věčné téma, ve kterém se vždycky dobereme jednoho jediného závěru. Shodit pár kilo se povede jen tehdy, když bude náš energetický příjem nižší než výdej. Každému přitom může vyhovovat jiný způsob. Někdo nedá dopustit na pravidelné porce jídla pětkrát denně, jiný si zase lebedí v přerušovaném půstu. A právě na tomto principu je postavena „válečnická“ dieta.
svetzeny.cz

Michal David se dostává do formy také pohybem

 Pokud to takto půjde dále, dosáhne autor nesmrtelných hitů, jako je Nonstop, Discopříběh, Děti ráje a mnoho dalších na svou vysněnou metu. „Momentálně mám 83,5 kilo, chtěl bych se dostat na osmdesát. Musím říct, že jsem si na nový jídelníček tak zvykl, že u něj asi zůstanu,“ prozradil Michal, že tato dieta mu ze všech, co kdy vyzkoušel, vyhovuje nejvíce. Především proto, že není drastická, nemusí se trápit hlady a v podstatě si může dát vše, na co má chuť. Kila letí dolů i díky pravidelnému pohybu. Bez něho by si mohl držet jakoukoliv dietu, ale po vysazení by opět přibral. Ostatně toto platí vždy - dietou samozřejmě zhubnete, můžete dosáhnout neskutečných výsledků, ale důležitý je také pohyb. Toho má Michal dostatek a manželka, jakožto bývalá vynikající tenistka také. ‚‚Kvůli kondici chodím do posilovny a na tenis,“ potvrdil David, jenž mimo hubnutí maká také na novém albu. 

Michal David točí s velkými profíky

Nebude to prý ale jen tak diskotékové tempo, které u Michala slýcháváme po celou jeho dlouhou kariéru. ‚‚Točím v Londýně a Los Angeles. V Anglii to točím s kapelou Robbieho Williamse a v Americe s producenty, kteří dělali pro Cher nebo Joea Cockera,” pochlubil se zpěvák velkými plány. První singl spatří světlo světa už v dubnu a samozřejmě se budou natáčet i klipy. Režisérské taktovky se ujme neméně známý Sagvan Tofi. V březnu tak odfrčí Michal se svým týmem do své druhé domoviny - na Tenerife, kde má luxusní vilu. A vzhledem k režisérovi se můžeme těšit na trochu divočiny. Jisté už teď ale je, že po plážích se bude prohánět o dost hubenější zpěvák ve svých křiklavých outfitech. 

Galerie: Tak šel čas s oblíbeným Michalem Davidem
Zdroj článku