Přejít k hlavnímu obsahu

Legendární film Kamarád do deště II slaví 31 let: Idolové Vaculík a Tofi byly snem každé ženy. Krainové se podlomila kolena

Od natočeni filmu uběhlo neuvěřitelných třicet jedna let. Na Lukáše Vaculíka (61) se Sagvanem Tofim (58) se tehdy stály fronty a nejedna žena toužila skončit v jejich ložnici. Jak dnes herci vypadají a stáli by i ve svém věku pořád za hřích?

Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Zuzana Kanócz sbalila nejhezčího slovenského herce a zraje jako víno

Od natočení úspěšného snímku uplynulo neuvěřitelných osmnáct let. Zuzana Kanócz (43) se proměnila v krásnou ženu a stále má jiskru v očích, díky které jí leželi muži u nohou. Herečka je trojnásobnou maminkou a sbalila vyhlášeného slovenského krasavce.
svetzeny.cz

V 80. a 90. letech letech patřili Lukáš se Sagvanem k největším krasavcům na plátnech kin a televizních obrazovkách. Nerozluční parťáci, kterým ženy ležely u nohou spolu, se před kamerou skvěle doplňovali. Kliďas Vaculík a bouřlivák Tofi byli zárukou úspěchu. „Vždycky jsme byli každý jiný. Já číslo pořád na pokraji nějakého maléru, Lukáš byl zase vždycky kliďas. V životě jsem ho neslyšel někoho pomlouvat. Je spíš introvert, já naopak spíš bouřlivák. To nám zůstalo doteď. Proto si tak rozumíme,” prozradil Sagvan webu Extra.cz, že se s Lukášem občas scházejí i mimo kameru či divadelní prkna a jsou přátelé.

Uznávaný herec versus lovec žen

Poprvé si spolu zahráli ve filmu Vítr v kapse z roku 1982 a režisér Jaroslav Soukup (76) pak na osvědčenou dvojku vsadil i v dalších svých filmech Kamarád do deště a Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu. Slasti a strasti parťáků Tomáše a Michala hltala celá republika. Dodnes patří filmy k velmi oblíbeným. Zatímco Vaculík pak šel z role do role, Sagvan si vychutnával popularitu bujarými večírky s krásnými slečnami.

Správňák každým coulem

Přibývající léta, ale bohužel zastavit nejdou a po sérii milovníků přešel Lukáš na charakternější postavy vyšetřovatelů nebo veřejných ochránců práv. O svém soukromí příliš nemluví a raději za sebe nechá mluvit své role. Zachovává si tak stále tvář správňáka z jeho postav. S exmanželkou má syna Lukáše a na Slovensku nemanželskou dceru Alexandru. Jeho neteří je také herečka, Šárka Vaculíková, nyní Krausová. Lukáš je stále velmi obsazovaným hercem a i když vlasy lehce prořídly, jeho modré oči na ženy stále zabírají. Stejně jako ‚‚Sagiho” neutuchající energie. 

Takhle vypadají Lukaš se Sagvanem dnes

Info ikona
Vaculík a Tofi

Náhlý odchod nadané zpěvačky šokoval celé Česko: Zuzana Navarová tajila vážné onemocnění

Talentovaná Zuzana Navarová (†45) rozdávala svou hudbou radost. Folková zpěvačka byla oblíbená nejen pro své umění, ale také pro svou duši a dobrosrdečnost. Nikdy nedala najevo bolest, která ji uvnitř ničila. O to více byla její náhlá smrt pro všechny šokující.
svetzeny.cz

Pyšný producent to stále umí rozjet

Po prohýřených devadesátkách a stovkách žen, které vyhlášený lev salonu Sagvan ulovil, se z herce stal také uznávaný producent. ‚‚Starám se o své kolegy, o herce, a snažím se, aby měli zaplaceno. Daří se mi v tom už deset let. Jsem na to pyšný. Mám už připravené další věci, muzikály, ale jsou tu i nabídky na film,“ prozradil Tofi webu Extra.cz s tím, že i když si lidé myslí, že jeho životní náplní jsou jen propařené noci, tak je hlavně otcem dcery Satine a snaží se být ve své práci jedničkou. Samozřejmě na večírky stále rád zajde a umí to i dva roky před šedesátkou pořádně rozjet. Ve filmu se ale neblýskli jen pánové, velkou pozornost na sebe upoutala také Simona Krainová (50).

Roli chtěla za každou cenu získat

Tehdy teprve devatenáctiletá modelka měla zakázku v Bruselu, když dostala fax, aby okamžitě přiletěla na konkurz k pokračování Kamaráda do deště, že ji chce vidět režisér a scenárista. ‚‚Podlomily se mi nohy. Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi. Proboha! Žrala jsem je a nebyla jsem jediná. Nahrnula se mi krev do obličeje, bušilo mi srdce jako zvon, nemohla jsem popadnout dech a myšlenky utíkaly zpět do Prahy. Tu roli sakra musím mít,“ popsala Krainová deníku Blesk své prvotní pocity, když okamžitě zabalila kufry a sedla na první letadlo do Prahy.

Simona Krainová bez kalhotek. Oslavila půl století, ale do kapsy strčí ženy o desítky let mladší

Simona Krainová strčí i v padesáti letech do kapsy kdejakou dvacítku. Modelka a podnikatelka jednoduše miluje pozornost a ví, jak si ji získat. Na sociálních sítích se nebojí říct svůj názor a také ukázat svoje dokonalé tělo. Ostatně podívejte se sami, jak tato slavná česká celebrita, která oslavila půl století vypadá.
svetzeny.cz

Nejkrásnější modelka ze všech 

Nadšení ale vystřídal šok, když se na castingu sešla se zástupem dalších modelek chtivých role po boku dvou vyhlášených krasavců. „Pak vyšel Lukáš. Pohled do jeho blankytných očí mi vůbec nepřidal na klidu. Jeho filmy jsem milovala,” přiznala Simona, jak moc Vaculík působil tehdy na ženy. Byl to však Tofi, který dodal modelce potřebné sebevědomí. ‚‚Dýchej! Ozval se u mého ucha Sagi. Usmál se na mě a povídá: Hele, jsi sakra krásná jako nikdo, ještě to musíš uhrát, rozumíš. Tak se sakra soustřeď! Pojď, budeme tu roli zkoušet,“ popsala Simona, že spolu roli opravdu pilně natrénovali. A jak to dopadlo, víme všichni.

Nádherná Krainová hlavní ženskou postavu získala a s ní pak i Tofiho srdce. I když přelétavý herec v jednu chvíli randil jak s úspěšnou modelkou, tak se zpěvačkou Darou Rolins (50), ale to už je jiný příběh… Každopádně Simona i dnes vypadá neskutečně a přesto, že na jejím obličeji je znát kvalitní práce plastických chirurgů, postavu má jako bohyně.

Hlavní hrdinové se dost změnili, ale i tak by stáli za hřích.
Zdroj článku