Přejít k hlavnímu obsahu

Zamilovaná Dara Rolins kápla božskou, jak ji sbalil Pavel Nedvěd. Půl roku vztah tajili

Dva roky tvoří Dara Rolins (50) s Pavlem Nedvědem (50) dokonalý pár a jsou jasným důkazem toho, že láska může přijít v každém věku. Legendární fotbalista se o srdce zpěvačky snažil několik let, až ji nakonec udolal a Dara nemůže být šťastnější.

Trpělivost růže přináší. Tímto příslovím se Pavel řídil dlouhé čtyři roky, když se snažil sbalit oblíbenou zpěvačku. Šel na to pomalu, ale jistě. ‚‚K narozeninám mi vždy poslal kytičku a šampaňské,” svěřila Dara webu Pluska.sk. Zpěvačka nakonec roztála, ale trvalo to.

Vztahu se bránila 

První rande, jestli se to tak dá nazvat, proběhlo v Itálii, kde Pavel žije a Dara tam letěla na obchodní schůzku. Hezky si popovídali, strávili spolu příjemné chvíle, ale pomyslná jiskra u Rolins ještě nepřeskočila. Grande Paolo se však nehodlal své vysněné krásky vzdát.

Mohlo by se vám líbit

A byla svatba! Dara Rolins a Pavel Nedvěd slavili tři dny svátost manželství

Slavili tři dny! Aby ne, láska se přeci musí řádně posvětit. Ještě teď jsou plni emocí, ze kterých se Dara vypsala i na svém instagramovém účtu. Co se dělo prvního máje a kdo nakonec oblékl sněhově bílé šaty pro nevěsty?
svetzeny.cz

Nakonec zpěvačka podlehla 

Daře posílal lichotivé zprávy a občas si i zavolali. Žádné tlačení na pilu, ale hezká gesta, která pomalu, ale jistě začala na zpěvačku zabírat. ‚‚Líbilo se mi ze byl trpělivý a nevzdával to,” prozradila Dara, čím ji Nedvěd nakonec okouzlil. Začali spolu randit a je až neuvěřitelné, že se jim podařilo vztah půl roku utajit.

Láska jako trám 

Zamilované hrdličky spolu tráví každou volnou chvíli. Létají na exotické dovolené a Pavel si rozumí i s Dařinou dcerou Laurou (15). O tom, že kousek před padesátkou našli oba svou životní lásku svědčí i fakt, že si staví společné hnízdečko lásky. A ne jedno!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Luxusní sídlo v Itálii, obrovské pozemky v Praze 

Dvojice se netají tím, že má v plánu žít střídavě v Itálii a v Čechách. Přímo u jezera Maggiore už roste luxusní sídlo, druhé je zatím ještě v procesu plánování. Podle deníku Blesk ale koupil hvězdný pár v Divoké Šárce hned čtyři pozemky a to za neskutečných 35 milionů korun! 

Necháme se překvapit, co vše na pozemcích vyroste. 


 

Zdroj článku