Přejít k hlavnímu obsahu

10 nejkrásnějších mužů českého showbyznysu: Patří sem Jiří Bartoška, Roman Zach, ale i Ben Cristovao

Info ikona
Roman Zach

Krása je relativní pojem, ovšem shodneme se, že nemalá řada českých herců patří k těm pohlednější. Kdo je vaše číslo jedna a kdo vám chybí v našem seznamu?

Nechybí jim šarm, charisma, ale ani krásná tvář. Tito čeští herci si získali srdce tisíců žen. Kdo podle vás do této desítky nepatří a kdo zde naopak chybí? 

10. Jiří Bartoška 

Prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, filmový a divadelní herec. Charisma mu rozhodně nechybí a ne náhodou si s sebou nese přezdívku "českého George Clooneyho".  

Info ikona
Jiří Bartoška

9. Vojtěch Kotek

Moderátor, herec, ale i režisér. Vojtěch Kotek si získal srdce mnoha tisíců dívek už v útlém věku, když jeho herecká kariéra začala. Kdo by si nepamatoval film Snowboarďáci? 

Info ikona
Vojtěch Kotek

8. Bořek Slezáček

Moderátor, herec, producent, ale i hudebník. Bořek Slezáček dokáže zastoupit mnoho profesí, ale rozhodně mu nechybí krásná tvář a charisma, které cítíte v místnosti dřív, než tam on sám vejde. 

Info ikona
Bořek Slezáček

7. Stanislav Majer

Herec Stanislav Majer je vskutku speciální osobnost českého filmu. Nejen, že není klasicky "provařený" každou komedií, co je v kinech, působí tak trochu tajemně, což na jeho sex-appealu ještě přidává. Možná vás bude zajímat, že herec je vyučený truhlář

Info ikona
Stanislav Majer

6. Jan Čenský

"Věčný princ" Jan Čenský je jednoduše elegán na první pohled. Není divu, že žádná princezna a ani fanynka, mu neodolá. 

Info ikona
Jan Čenský

5. Albert Černý

Miláčkem žen se stal i hudebník Albert Černý. Není to jen hlas, který očaroval srdce mnoha dívek. 

Info ikona
Albert Černý

4. David Gránský

Herec a moderátor David Gránský se letos stane otcem, ale fanynek mu kvůli tomu neubylo. Ačkoli se ve filmových rolích objevuje často jako záporný hrdina, obliba tohoto pohledného herce je stále větší a větší. 

Info ikona
David Gránský

3. Ben Cristovao

Zpěvák a ochránce zvířat, Ben Cristovao, mění často svou image. Ovšem nutno podotknout, ať má na hlavě nebo sobě cokoliv, vždy vypadá skvěle a jeho charisma a neutichající energie ho předchází na každém kroku.

Info ikona
Ben Cristovao

2. Roman Zach

Charisma, přitažlivý vzhled a zase ta tajemná stránka alá nedostupnost. Herec Roman Zach jednoduše zraje s věkem a vypadá čím dál lépe. 

Info ikona
Roman Zach

1. Vladimír Polívka

Fešák všech fešáků je syn Bolka Polívka a Chantal Poullain Vladimír Polívka. Letos oslaví 33. narozeniny a vypadá to, že první místo našeho žebříčku jen tak neopustí. 

Info ikona
Vladimír Polívka